Betclic aplikacja mobilna

10 sierpnia 2020
by admin

Tekst reklamowy | Tylko dla nowych klientów | 18+

Na Betclic aplikacja jest dostępna, co oznacza, że możesz wygodnie i bezproblemowo obstawiać zakłady z telefonu albo tabletu. Przyjrzyjmy się funkcjom, które oferuje apka Betclic i sprawdźmy, czy warto ją pobrać na swoje urządzenie!

Betclic aplikacja mobilna
Wymagania systemowe Android: brak informacji

iOS: system iOS 11.0 lub nowszy, zgodność z iPhone, iPad oraz iPod touch

Bonusy Bonus powitalny casback do 200 zł, multi+, cashout, bonusy limitowane czasowo
Funkcje Przeglądanie oferty, obstawianie, live streaming, bonusy, cash out, dzielenie się kuponami, powiadomienia push, touch ID.
Opinia 4,5/5
Pobierz teraz!

Jak pobrać aplikację Betclic?

Betclic aplikacja mobilna

Czy masz już konto w serwisie? Jeśli tak, to nie trzeba dużo, aby zacząć grę z urządzenia mobilnego i obstawiać na Betclic Fame MMA (albo cokolwiek innego chcesz). Wystarczy pobrać apkę, zainstalować ją i zalogować się w serwisie. Gdy to zrobisz, od razu będziesz mieć dostęp do swojego salda oraz postawionych już wcześniej zakładów. Oczywiście będziesz mógł też obstawiać kolejne kupony! Aplikacja Betclic jest dostępna na Android oraz na urządzenia Apple. Poniżej znajdziesz informacje co do tego, jak pobrać aplikację na odpowiedni system operacyjny.

Betclic aplikacja mobilna – jak pobrać na Android

 1. Wejdź na stronę Betclic.
 2. Wybierz opcję “Pobierz aplikację” u dołu strony.
 3. Wybierz “Pobierz na Androida”.
 4. Postępuj zgodnie z instrukcją, która wyświetli się na stronie Betclic.

Betclic aplikacja mobilna – jak pobrać na iOS

 1. Wejdź do App Store tak samo, jakbyś chciał zainstalować dowolną aplikację.
 2. Wyszukaj “Betclic”.
 3. Pobierz i zainstaluj aplikację na urządzenie.

Betclic aplikacja mobilna – wymagania systemowe

Zastanawiasz się, czy na Twoim urządzeniu pójdzie apka Betclic? Jeśli chodzi o system Android, bukmacher nie podał żadnych konkretnych wymagań, więc pozostaje Ci pobrać aplikację i sprawdzić, czy będzie ona działać w zadowalający sposób. Jeżeli natomiast masz telefon lub tablet firmy Apple, to będziesz potrzebować systemu iOS w wersji co najmniej 11.0 lub wyższej.

Betclic app – bonus mobilny

Niestety póki co aplikacja Betclic nie oferuje żadnej unikalnego bonusu dla graczy, którzy zdecydują się na jej pobranie. Mamy jednak nadzieję, że Betclic zdecyduje się coś takiego wprowadzić!

To nie oznacza jednak, że użytkownicy aplikacji nie mogą uczestniczyć w akcjach promocyjnych organizowanych przez bukmachera. Bezproblemowo można na przykład korzystać z Multi+, czyli specjalnie podwyższonych kursów na najważniejsze wydarzenia dnia. Przy pomocy aplikacji można również używać funkcji cashout, która pozwala wypłacić część wygranej jeszcze przed zakonczeniem wydarzenia, na które postawiło się kupon. Jest również możliwość wykorzystania bonusu powitalnego (możesz po niego ruszyć z naszym kodem promocyjnym). Postaw swój pierwszy zakład z ubezpieczeniem do kwoty nawet 200 złotych.

Betclic aplikacja mobilna – dostępne funkcje

Wystawioa przez Betclic aplikacja mobilna ma takie same funkcje zarówno na Androidzie, jak i na urządzeniach z systemem iOS. Co będziesz mógł przy jej pomocy robić w serwisie?

 • Przeglądać wydarzenia. Użytkownicy mobilni mają dostęp do pełnej oferty zakładów ze wszystkich kategorii.
 • Obstawiać kupony. Jako użytkownik aplikacji Betclic możesz bez problemu postawić kupon pojedyczny, AKO albo bezpieczny.
 • Wykorzystać bonus. Przez apkę można spokojnie postawić swój pierwszy zakład, który jest ubezpieczony do nawet 200 zł!
 • Korzystać z promocji Multi+. Aplikacja Betclic pozwala obstawiać zakłady po podwyższonych kursach z akcji Multi+.
 • Wypłacać pieniądze przy pomocy opcji cash out. Jeżeli Twoja drużyna będzie wygrywać, to będziesz mógł wypłacić w apce część wygranej jeszcze przed zakończeniem spotkania.
 • Oglądać mecze na żywo. Dzięki BetclicTV w aplikacji bukmachera można oglądać na żywo mecze różnych sportów, lig i pucharów, na które buk posiada licencję.
 • Obstawiać zakłady na żywo. Podczas oglądania meczów z BetclicTV możesz oczywiście postawić także kupon na żywo!
 • Dzielić się kuponami. Na Betclic aplikacja mobilna ma wbudowaną funkcję, dzięki której będziesz mógł łatwo i wygodnie wysłać koledze swój wygrany kupon w atrakcyjnej graficznie formie.
 • Otrzymywać powiadomienia push. Jeśli wyrazisz na to zgodę, aplikacja Betclic będzie wysyłać Ci informacje na temat najważniejszych wydarzeń z interesujących Cię meczów, a także na temat wygranych i przegranych Twoich kuponów.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Jak postawić zakład?

Aby postawić zakład w aplikacji Betclic, powinieneś zalogować się do serwisu i upewnić się, że masz na koncie wystarczająco środków. Następnie stuknij palcem w kurs koło wydarzenia, na które chcesz postawić. Wtedy pojawi się kupon. Możesz w niego wejść, klikając w czerwoną ikonkę koszyka w prawym dolnym rogu ekranu. Wpisz w kupon kwotę, za którą chcesz postawić zakład, a następnie potwierdź wybór, stukając w czerwony przycisk “Zakłady”.

Jak zrobić cash out?

Wybierz z menu u dołu ekranu “Moje kupony”, a następnie u góry ekranu wybierz opcję “Cash out”. Jeśli masz obecnie jakiś zakład, dla którego dostępna jest opcja cash out, będziesz mógł go tam znaleźć. Pojawi się wtedy pod nim niebieski przycisk z informacją, ile pieniędzy otrzymasz, jeśli zdecydujesz się na wypłatę. Jeżeli propozycja bukmachera Cię satysfakcjonuje, stuknij w niebieski przycisk i odbierz swoją wygraną cash outem!

Jak skontaktować się z obsługą klienta?

Na Betclic można skontaktować się z konsultantem na kilka sposobów. Dostępny jest live chat, czyli czat na żywo z konsultantem. W ten sposób można się kontaktować przez siedem dni w tygodniu w godzinach od 8.00 do 24.00. Możesz też jednak po prostu napisać do bukmachera wiadomość e-mail pod adres kontakt@betclic.pl.

Betclic aplikacja – opinie

Plusy Minusy
Atrakcyjny wygląd i szybkie działanie Brak wpłat i wypłat
Wersja na Android i iOS Brak stałego bonusu mobilnego
Live streaming Betclic TV

Co sądzisz o aplikacji Betclic? Naszym zdaniem prezentuje się ona bardzo dobrze, choć brakuje jej możliwości wpłacania i wypłacania pieniędzy. Dobrze, że bukmacher udostępnił apkę zarówno na Android, jak i na iOS. Są to dwa najpopularniejsze w Polsce systemy i dzięki wypuszczeniu na nie aplikacji w zasadzie niemal każdy Polak z telefonem będzie mógł korzystać z mobilnych usług Betclic. Cieszy nas, że przy pomocy aplikacji można korzystać z cashoutu i bonusów. Apka jest też po prostu przyjemna dla oka i działa płynnie, dzięki czemu po prostu chce się grać z telefonu. Jeżeli chcesz obstawiać na Betclic Fame MMA, rozważ pobranie aplikacji. Pozwoli Ci ona przeglądać ofertę i stawiać kupony z dowolnego miejsca, wystarczy tylko mieć przy sobie telefon lub tablet!

 • Betclic

18+ Graj odpowiedzialnie anonimowihazardzisci