Betclic Fame MMA

10 sierpnia 2020
by admin

Tekst reklamowy | Tylko dla nowych klientów | 18+

Wiemy wszystko o Fame MMA! Betclic to oficjalny partner freakowej organizacji, a zarazem jedyny operator, który posiada w swojej ofercie zakłady na Fame MMA. Przyjrzyj się zatem bliżej, jak obstawiać walki celebrytów, a przede wszystkim, czy bukmacher przygotował specjalne bonusy.

Betclic Fame MMA 8

Przed nami kolejna gala spod szyldu Fame MMA. Organizacja mieszanych sztuk walki od 2018 roku regularnie przyzwyczaja do widowiskowych konfrontacji. W przeciwieństwie do innych gal, tutaj naprzeciwko siebie nie stają profesjonalni zawodnicy, a celebryci, gwiazdy Internetu, czy eks-sportowcy.

Fame MMA 8 kursy

Olbrzymia popularność tego typu walk spowodowała, że w zakładach bukmacherskich Betclic Fame MMA zostało wyniesione na piedestał. Legalny bukmacher został oficjalnym partnerem organizacji, a co za tym idzie, jako jedyny może oferować graczom zakłady na Fame MMA. Jeśli zatem interesujesz się mieszanymi sztukami walki w wydaniu celebrytów i innych sławnych osób, sprawdź koniecznie ofertę Betclic, którą przedstawiamy szczegółowo w dalszej części artykułu.

O co chodzi w Fame MMA?

Tak naprawdę poza uczestnikami walk, czyli celebrytami, innymi sławnymi osobistościami, czy byłymi sportowcami, Fame MMA nie różni się niczym od najbardziej znanych federacji sztuk walki. Choć można tutaj dostrzec przeważnie o wiele większe emocje niż na tradycyjnych galach. Wszystko owiane jest niesamowitą atmosferą. Całe show porównywane jest do najlepszych lat amerykańskiego wrestlingu, choć oczywiście w Fame MMA walki toczą się zupełnie na serio.

Jak widać, taka forma walk, a zwłaszcza ich uczestnicy bardzo przypadli do gustu kibicom, gdyż Ci coraz liczniej śledzą Fame MMA – zwłaszcza na streamach w Internecie, które możliwe są do wykupienia w systemie PPV.

Fame MMA 8 karta walk

Gala Fame MMA 8 odbędzie się w studio telewizyjnym. Tak naprawdę ciężko wyróżnić tylko jedną, najbardziej emocjonującą kibiców walkę. Każda ma w sobie to coś, co dodaje jej dodatkowego smaczku – personalne animozje przeciwników, czy debiuty w organizacji. Niemniej jednak, najbardziej medialnym pojedynkiem będzie starcie Marcina „El Testosterona” Najmana z Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim. Sympatie kibiców są podzielone. Tak naprawdę, na chłodno ciężko wizualizować możliwy scenariusz tej walki. Wydarzyć może się dosłownie wszystko – łącznie z nokautem już w pierwszej rundzie. Oj, coś czujemy, że od pierwszego gongu będzie iskrzyć!

Jak to zwykle bywa, podczas freakowej gali zawalczą także kobiety. Co ciekawe, po raz pierwszy kibice będą mogli emocjonować się aż 10 walkami. To o jedna walka więcej, niż na siódmej odsłonie Fame MMA, która do tej pory była rekordowa pod względem liczby pojedynków.

 • Kacper “Blonsky” Błoński vs. Marcin Dubiel
 • Marcin “El Testosteron” Najman vs. Kasjusz “Don Kasjo” Życiński (boks)
 • Michał “Sobota” Sobolewski vs. Filip “Filipek” Marcinek
 • Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik (K1)
 • Paweł “Tybori” Tyburski vs. Gabriel “Arab” Al-Suwi
 • Piotr “Szeli” Szeliga vs. Piotr “Bestia” Piechowiak
 • Kamila “Zusje” Smogulecka vs. Dagmara Szewczyk
 • Patryk “Mortalcio” Baran vs. Mariusz “Hejter” Słoński
 • Piotr Pająk vs. Alan Kwieciński (K1)
 • Gamou Fall vs. Maciej “Szewcu” Szewczyk

Gala Fame MMA 8 odbędzie się 21 listopada 2020 roku.

Zakłady na Fame MMA 8 w Betclic

Betclic Fame MMA

Betclic Fame MMA potraktował wyjątkowo. Został sponsorem organizacji mieszanych sztuk walki, a także przygotował dość ciekawe zakłady bukmacherskie. Nie ograniczają się one tylko do zakładów na zwycięzcę walki.

Jak stawiać zakłady na Fame MMA?

Obstawianie Fame MMA wygląda dokładnie tak samo, jak w przypadku innych zakładów bukmacherskich. Czyli po prostu wybierasz, na co chcesz postawić, ustalasz stawkę kuponu i wysyłasz!

Oczywiście, nie musisz ograniczać się tylko do jednego wydarzenia, a na kuponie możesz umieścić zakłady na kilka walk, czy jeśli lubisz ryzyko – to i na wszystkie! Nie możesz jednak na jednym kuponie obstawiać kilku wariantów rozstrzygnięcia tej samej walki, ale różne pojedynki, jak najbardziej tak.

Pamiętaj, że możesz obstawiać Fame MMA przed rozpoczęciem gali, czy poszczególnych walk, ale także w trakcie ich trwania. Umożliwiają to zakłady na żywo, które są nie lada gratką zwłaszcza dla kibiców mieszanych sztuk walki.

W Betclic Fame MMA dostępne jest w zakładach live w całości, a więc możesz obstawiać wszystkie walki, oglądając jednocześnie ich przebieg. To dość ciekawa opcja, która kumuluje emocje – z oglądania pojedynku, a także wyczekiwania na “wejście” kuponu. Dzięki niej, możesz także wyczekać, aż kursy bukmacherskie na Twojego faworyta wzrosną. Stanie się tak, jeśli w trakcie walki zacznie mu się palić grunt pod nogami, a Ty wietrząc odwrócenie się sytuacji, możesz postawić zakład na żywo, po znacznie korzystniejszym kursie, niż przed rozpoczęciem walki.

Co można obstawiać?

Oczywiście najbardziej podstawowym, a jednocześnie najpopularniejszym zakładem na Fame MMA jest zakład na zwycięstwo w walce. Stawiasz więc tutaj po prostu, który fighter okaże się lepszy w klatce.

Możesz postawić także na sposób rozstrzygnięcia walki. Wysyłasz zakład na to, czy Twój faworyt wygra przez decyzję, KO, TKO, poddanie, a może ogłoszona zostanie dyskwalifikacja?

To wciąż nie wszystko, co sugeruje, że Betclic Fame MMA potraktował naprawdę wyjątkowo. Możesz również zagrać na to, w której rundzie zakończy się walka, czy nawet połączyć rundę ze sposobem rozstrzygnięcia. Ciekawym rynkiem bukmacherskim, zwłaszcza w przypadku walk celebrytów wydaje się być również zakład na to, czy walka zakończy się w ciągu pierwszej minuty. W tym przypadku kursy bukmacherskie na tle innych rodzajów zakładów wypadają wyjątkowo wysoko.

Betclic kod promocyjny VIPBONUSPL

Jeżeli interesuje Cię Fame MMA, to powinieneś wiedzieć o jeszcze jednej rzeczy. Bukmacher Betclic kod promocyjny ma także dla Ciebie, jeśli jeszcze nie posiadasz swojego konta. Zarejestruj się, użyj VIPBONUSPL i zgarnij wyjątkowy bonus na start w wysokości nawet do 200 zł!

Przeczytaj więcej o kodzie promocyjnym Betclic.

Betclic bonus – jak wygląda?

Zapewne interesuje Cię też, co ekstra dostaniesz od Betclic. Jak wyglądają bonusy na start oraz czy jest bonus na Fame MMA?

Bonus powitalny

betclic kod promocyjny

 

Zakłady bukmacherskie Betclic witają nowych graczy szeroko otwartymi ramionami. Dlatego w  paczce powitalnej masz super cashback do 200 zł, który możesz śmiało użyć na zakłady na Fame MMA. Jeżeli przestrzelisz z przewidywaniami, bukmacher zrobi zwrot aż do 200 zł. Zwrot otrzymasz w darmowym zakładzie, do zagrania na kolejnym kuponie o kursie całkowitym min. 2.14. Użyj przy rejestracji nasz kod promocyjny VIPBONUSPL.

Bonus Fame MMA 8 w Betclic

Miło, że do bonusu powitalnego włączone zostało także Fame MMA 8, a czy Betclic przygotował coś specjalnego dla kibiców freakowej organizacji mieszanych sztuk walki? Trzeba przyznać, że jak w klatce, tak i na stronie bukmachera sytuacja zmienia się szybciej, niż w kalejdoskopie. W tej chwili jest to darmowy zakład o wartości 5 złotych bez depozytu. Warto jednak kontrolować na bieżąco, jakie bonusy na Fame MMA 8 posiada Betclic. Te potrafią się pojawiać nawet do ostatnich chwil przed wejściem pierwszych zawodników do klatki. Kolejne freebety? Niewykluczone!

Pamiętaj także o ofercie powitalnej, w której czeka ekstra bonus (nie zapomnij o kodzie promocyjnym!).

Oferta Betclic

Jak wygląda oferta bukmachera Betclic? Fame MMA 8 to nie wszystko, co możesz tutaj obstawiać. Oprócz tego operator przygotował dość pokaźną ofertę zakładów na inne sporty. Prym wiodą przede wszystkim piłka nożna, siatkówka, koszykówka oraz tenis ziemny. Możesz stawiać też zakłady na esport, których popularność w ostatnim czasie, niesamowicie wystrzeliła w górę. Nie zabrakło również zakładów na bardziej sportowe organizacje mieszanych sztuk walki.

Warto też, abyś przed rozpoczęciem przygody bukmacherskiej sprawdził aktualnie obowiązujące promocje, czy funkcję cash-out. Dzięki niej, możesz, jeśli pojawi się taka oferta, odsprzedać swój otwarty kupon bukmacherowi. Rezygnując z dalszego ryzyka, zgarniesz nieco mniejszą, ale pewną kasę.

 • Betclic

 • Fame MMA

18+ Graj odpowiedzialnie anonimowihazardzisci