Betclic płatności – wpłaty i wypłaty bez tajemnic

10 sierpnia 2020
by admin

Tekst reklamowy | Tylko dla nowych klientów | 18+

Zanim postawisz swój pierwszy zakład, musisz założyć konto gracza i doładować je. W zakładach bukmacherskich Betclic wpłaty możesz dokonać na wiele różnych sposobów. Sprawdź zatem, jak wpłacić pierwszy depozyt i jaka jest jego minimalna kwota. W naszym artykule znajdziesz wszystko, co powinieneś wiedzieć o płatnościach w Betclic (także o wypłatach), zanim zagrasz pierwsze zakłady na Fame MMA, czy inne dyscypliny.

Betclic wpłaty i wypłaty krok po kroku

Zacznijmy od tego, jak w ogóle dokonać na Betclic wpłaty oraz wypłaty wygranych. Poniżej krok po kroku znajdziesz wszystkie czynności, które musisz wykonać, aby doładować konto, a także podjąć wygrane.

Betclic wpłaty

Jak dokonać na Betclic wpłaty?

W zakładach bukmacherskich Betclic proces doładowania konta został skrócony do minimum. Tak, abyś w szybki sposób, bez zbędnych komplikacji mógł rozpocząć stawianie zakładów.

 • Zarejestruj się lub zaloguj na konto gracza Betclic
 • Kliknij w górnym prawym rogu na stan swojego konta
 • Wprowadź kwotę depozytu
 • Wybierz metodę płatności
 • Dokończ transakcję, postępując zgodnie z prostymi instrukcjami

Pamiętaj także, że możesz otrzymać od Betclic bonus powitalny cashback do 200 zł i podać kod promocyjny przy rejestracji. Ze środków bonusowych możesz skorzystać także na wszystkie zakłady na Fame MMA – w tym zakłady na żywo.

Jak wyglądają w Betclic wypłaty?

Jeżeli wygrałeś lub zamierzasz to dopiero uczynić (trzymamy kciuki!), zapoznaj się jak wyglądają w Betclic wypłaty pieniędzy. Podobnie, jak w przypadku depozytu, i tutaj nie będziesz musiał się napocić.

 • Zarejestruj się lub zaloguj w Betclic
 • Kliknij w górnym prawym rogu na ikonę ludzika
 • Kliknij w przycisk wypłać
 • Wybierz metodę wypłaty
 • Wprowadź kwotę, jaką chcesz wypłacić
 • Poczekaj, aż bukmacher zaakceptuje Twoją wypłatę

Pamiętaj, że w Betclic wypłacić możesz tylko pieniądze z salda głównego. Wszystkie bonusy, a także środki wygrane dzięki nim będą znajdować się na saldzie bonusowym, niedostępnym do wypłaty. Takie środki wypłacisz dopiero po spełnieniu wymaganego obrotu bonusem.

Betclic wpłaty – dostępne metody płatności

W zakładach bukmacherskich Betclic wpłaty dokonasz jedną z pięciu dostępnych metod płatności. Skorzystać możesz także z kodu BLIK. Co fajnie, bukmacher nie narzuca minimalnego depozytu. Możesz zdeponować nawet złotówkę, a żadna płatność nie jest obarczona dodatkowymi opłatami, czy jakąkolwiek prowizją. Większośc metod płatności (za wyjątkiem tradycyjnego przelewu bankowego) realizowana jest natychmiastowo przez siedem dni w tygodniu, niezależnie od pory dnia, czy nocy.

Zwróć jednak uwagę, że przy niektórych bonusach powitalnych (jak na przykład cashback 50 zł, bukmacher wymaga wpłaty na kwotę co najmniej 10 zł).

Betclic płatności Minimalna wpłata Czas księgowania
Przelewy24 1 zł natychmiast
BLIK 1 zł natychmiast
Karta VISA lub Mastercard 30 zł natychmiast
Skrill 1 zł natychmiast
Paysafecard 1 zł natychmiast
Tradycyjny przelew bankowy 1 zł do 5 dni, z reguły jednak na następny dzień roboczy

Betclic wypłaty – dostępne metody płatności

Aż takiego wyboru nie masz, jeśli myślisz o zrealizowaniu w Betclic wypłaty. Swoje wygrane przelać możesz wyłącznie na osobisty rachunek bankowy, który podałeś w trakcie rejestracji. Betclic obsługuje wypłaty zarówno za pośrednictwem systemu Przelewy24, jak i tradycyjnych przelewów bankowych. Naturalnie, wygodniejsza jest wypłata pierwszą opcją, gdyż pieniądze pojawią się na rachunku bankowym natychmiast po zatwierdzeniu zlecenia wypłaty przez dział finansowy bukmachera. Podobnie, jak depozyty, tak i wypłaty w Betclic nie są objęte dodatkowymi prowizjami, czy opłatami. Zaś minimalna wypłata to nawet symboliczna złotówka.

Wypłaty w Betclic Minimalna wpłata Czas księgowania
Przelewy24 1 zł natychmiast po akceptacji
Tradycyjny przelew bankowy 1 zł do 7 dni po akceptacji, zazwyczaj na nast. dzień roboczy

Betclic na zaakceptowanie, bądź odrzucenie Twojego zlecenia wypłaty (w przypadku niezweryfikowanego konta) ma 48 godzin. Zazwyczaj jednak dzieje się to zdecydowanie szybciej. Dział finansowy bukmachera pracuje przez siedem dni w tygodniu.

W dowolnym momencie, jeśli zmienisz zdanie, możesz anulować swoją wypłatę. Bukmacher daje Ci taką możliwość do momentu, w którym nie zaakceptuje Twojego zlecenia. Musisz więc się streszczać, jeśli myślisz o zmianie kwoty wypłaty, czy całkowitym jej anulowaniu.

FAQ

Ile wynosi minimalna wpłata w Betclic?

Minimalna wpłata w Betclic to 1 zł. W przypadku kart VISA oraz Mastercard wynosi jednak 30 zł. Pamiętaj też, że niektóre bonusy powitalne wymagają dokonania wpłaty na kwotę wyższą, niż minimalny depozyt.

Czy Betclic pobiera prowizje od płatności?

W zakładach bukmacherskich Betclic płatności są darmowe. Oznacza to, że bukmacher nigdy nie nalicza dodatkowych opłat, czy prowizji z tytułu wpłaty i wypłaty.

Ile trwają wpłaty i wypłaty w Betclic?

Wszystkie wpłaty w Betclic (za wyjątkiem tradycyjnego przelewu) realizowane są natychmiastowo przez 7 dni w tygodniu. Na zatwierdzenie wypłaty możesz czekać do 48 godzin, choć z reguły dzieje się to zdecydowanie szybciej.

Czy mogę wypłacić bonus?

Przed wypłatą środków bonusowych musisz spełnić warunki obrotu bonusem. Warto zapoznać się z nimi, przed sięgnięciem po dodatkową kasę.

Jak wygląda w Betclic weryfikacja tożsamości?

Aby potwierdzić swoją tożsamość, musisz przesłać bukmacherowi skany dowodu tożsamości. Akceptowane są zarówno dowód osobisty, jak i paszport. Weryfikacja tożsamości jest konieczna, aby dokonać w Betclic wypłaty.

Jak anulować wypłatę?

Możesz to zrobić w zakładce wypłaty. Do momentu, w którym bukmacher nie zaakceptuje Twojego zlecenia (ma na to do 48 godzin).

Betclic Obsługa Klienta

W zakładach bukmacherskich Betclic czat online został ukryty nieco w tyle. Nie przeszkadza to jednak bukmacherowi w udzielaniu sprawnej i przede wszystkim szybciej pomocy swoim graczom.

Aby wywołać okienko z czatem online, najpierw musisz odwiedzić dział FAQ i wybrać interesujące Cię zagadnienie. Jeśli wskazówki nie są wystarczające, wówczas możesz otworzyć rozmowę na czacie z konsultantem lub wysłać wiadomość e-mail.

Konsultanci Betclic pracują przez siedem dni w tygodniu, w godzinach 8-24. Czas oczekiwania na rozmowę na czacie na żywo nie powinien przekroczyć 1 minuty.

Trzeba przyznać, że Betclic dość sprawnie obsługuje klientów, poszukujących pomocy. Jeśli więc będziesz chciał dopytać o zakłady na Fame MMA, bonusy, czy napotkasz inny problem, śmiało sięgnij po pomoc. Po to, w końcu są konsultanci.

 • Betclic

18+ Graj odpowiedzialnie anonimowihazardzisci