Jak otworzyć konto na Betclic? Rejestracja u bukmachera

10 sierpnia 2020
by admin

Tekst reklamowy | Tylko dla nowych klientów | 18+

Jeśli chcesz obstawiać na Betclic Fame MMA, to musisz najpierw założyć konto w serwisie – to rozumie się samo przez się. Nie masz się jednak czego obawiać, bo na Betclic rejestracja przebiega szybko i bezproblemowo. W tym artykule w prosty sposób wytłumaczymy Ci, jak założyć konto na Betclic, a także opiszemy najważniejsze, podstawowe fakty na temat bukmachera, które pomogą Ci rozpocząć obstawianie!

Jak otworzyć konto na Betclic?

Już tłumaczymy, jak otworzyć konto na Betclic – wystarczy tylko kilka prostych kroków. Z góry sugerujemy, abyś przygotował sobie swój numer konta bankowego, a także zdjęcia lub skany dowodu tożsamości. Będą Ci one potrzebne, aby w pełni aktywować konto i mieć możliwość wypłacania wygranych. Pamiętaj też, żeby wpisać podczas rejestracji nasz kod promocyjny VIPBONUSPL! A teraz przejdźmy do konkretów.

 1. Wejdź na stronę Betclic – najszybciej będzie, kiedy skorzystasz z dowolnego odnośnika z naszej strony.
 2. Kliknij przycisk “Zarejestruj się” w prawym górnym rogu ekranu. Jeżeli przechodzisz do Betclic prosto od nas, od razu zobaczysz formularz rejestracyjny.
 3. Wypełnij prawdziwymi danymi pierwszą część formularza i zaznacz konieczne zgody. Kliknij “Dalej”.
 4. Wypełnij prawdziwymi danymi drugą część formularza i kliknij “Następny”.
 5. Wpisz wybraną nazwę użytkownika i hasło, a także pytanie bezpieczeństwa. Następnie wpisz wydany nam przez Betclic kod promocyjny VIPBONUSPL i kliknij “Zapisz się”.

To już koniec rejestracji! Możesz już zacząć zabawę, ale tak jak wspomnieliśmy, żeby w pełni aktywować konto, zostaniesz poproszony o weryfikację tożsamości i podanie numeru konta bankowego. Radzimy zrobić to jak najszybciej, tak żebyś od początku miał możliwość wypłacania kasy z każdej wygranej!
Betclic rejestracja

Bonus powitalny Betclic

Na Betclic bonus powitalny odbierzesz także z naszym kodem promocyjnym VIPBONUSPL. To potężne ubezpieczenie na Twój pierwszy zakład: aż do 200 zł. To oznacza, że u tego buka będziesz mógł postawić swój pierwszy kupon i otrzymać zwrot pieniędzy, jeżeli Twoje przewidywania okażą się nietrafione. Kasa jest zwracana jako darmowy zakład. Możesz nim obstawić ponownie, tym razem kupon z kursem łącznym min. 2.14. Oczywiście jeżeli Twój pierwszy kupon będzie wygrany, to na normalnych zasadach otrzymasz pełną wygraną! Chciałbyś poznać więcej szczegółów na temat bonusu powitalnego u tego bukmachera? Oto nasz artykuł o ofercie powitalnej Betclic!

Jak założyć konto na Betclic – aplikacja mobilna

Jeśli preferujesz granie z telefonu albo tabletu, to możesz również założyć konto mobilnie. Betclic ma aplikację, która działa zarówno na iOS, jak i na Androidzie. Do wyboru jest oczywiście również mobilna strona internetowa dla osób, które preferowałyby nie pobierać aplikacji na swoje urządzenie. Rejestracja przebiega dokładnie tak samo, jak opisaliśmy to w sekcji “Jak otworzyć konto na Betclic”. Musisz po prostu wejść na stronę buka z telefonu albo tabletu. Tam otrzymasz propozycję pobrania aplikacji, ale tak jak wspomnieliśmy, nie musisz tego robić. Po prostu stuknij w przycisk “Zarejestruj się” i podążaj za naszą instrukcją.

Regulamin Betclic

Podobnie jak każdy inny legalny polski bukmacher, również Betclic ma regulamin, którego należy się trzymać. Jest kilka ważnych punktów, które powinieneś poznać na etapie zakładania konta w serwisie. Oto one:

 • Na Betclic założyć konto może tylko osoba pełnoletnia. Trzeba zweryfikować swój wiek przy pomocy dokumentu tożsamości, więc nie ma szansy, aby osoba “przed osiemnastką” zdołała wypłacić kasę z serwisu. Nawet nie ma po co próbować! Hazard jest dla niepełnoletnich nielegalny.
 • Każdy może mieć wyłącznie jedno konto na Betclic.
 • Z bonusu powitalnego jedna osoba może skorzystać tylko jeden raz.
 • Aby założyć konto i korzystać z usług Betclic, trzeba znajdować się na terytorium Polski.
 • Z serwisu Betclic można wypłacać pieniądze tylko na konto bankowe w polskim banku założone na te same dane co konto bukmacherskie.

Jak obstawiać na Betclic

Obstawianie na tym serwisie jest bardzo łatwe i intuicyjne. Jeśli chcesz obstawiać na Betclic Fame MMA albo inne wybrane wydarzenia, nie będziesz mieć żadnych problemów. Żebyś mógł się jednak poczuć pewnie przed swoim pierwszym zakładem, poniżej opisujemy tę krótką procedurę krok po kroku.

Jak postawić zakład pojedynczy

 1. Wejdź na Betclic i zaloguj się na swoje konto.
 2. Znajdź wydarzenie, które Cię interesuje, przeglądając kategorie i dyscypliny dostępne w menu.
 3. Kliknij na kurs przy rezultacie, na który chcesz postawić.
 4. Wpisz na kuponie stawkę, którą chcesz postawić.
 5. Sprawdź kurs i potencjalną wygraną. Jeśli Ci ona odpowiada, potwierdź kupon i czekaj, aż zostanie rozliczony!

Jak postawić zakład AKO

 1. Wejdź na Betclic i zaloguj się na swoje konto.
 2. Znajdź wydarzenie, które Cię interesuje, przeglądając kategorie i dyscypliny dostępne w menu.
 3. Kliknij na kurs przy rezultacie, na który chcesz postawić.
 4. Znajdź kolejne wydarzenie i stuknij na kurs. Powtarzaj tę czynność dowolną liczbę razy.
 5. Wpisz na kuponie stawkę, którą chcesz postawić.
 6. Sprawdź kurs i potencjalną wygraną. Jeśli Ci ona odpowiada, potwierdź kupon i czekaj, aż zostanie rozliczony!

Pamiętaj, że Twój pierwszy kupon na Betclic będzie ubezpieczony aż do 200 złotych. Dobrze przemyśl, na co wykorzystać tę szansę i za ile postawić!

Teraz już znasz wszystkie podstawy i jesteś gotów, żeby obstawiać na Betclic zakłady na Fame MMA i wszystkie inne dyscypliny, które lubisz. Pamiętaj, że gdybyś natrafił na jakiś problem, to zawsze możesz zgłosić się do obsługi klienta Betclic przez czat na żywo lub wiadomość mailową. Życzymy powodzenia i dobrej zabawy!

 • Betclic

 • Fame MMA

18+ Graj odpowiedzialnie anonimowihazardzisci