Bonus Fame MMA 5: nawet 1500 zł!

19 czerwca 2019
by admin

Tekst reklamowy | Tylko dla nowych klientów | 18+

Kiedy tylko zbliża się kolejne Fame MMA, LV BET od razu wyskakuje z jakąś ciekawą promocją dla swoich klientów obstawiających to wydarzenie. Specjalny bonus Fame MMA 5 jest równie pewien jak fakt, że słońce wstaje każdego ranka, a podrzucone obiekty spadają na ziemię. Przekonaj się, o co tutaj chodzi i jakiego rodzaju przyjemności możesz spodziewać się ze strony bukmachera z okazji najbliższej gali.

Odbierz bonus powitalny i wykorzystaj bonus Fame MMA 5, a możesz zgarnąć w sumie nawet 3020 zł!

Bonus Fame MMA 5

O co w tym chodzi, kiedy LV BET oferuje na Fame MMA bonusy? To dość proste – możesz wówczas liczyć na jakieś dodatkowe wynagrodzenie za to, że obstawiasz zakłady na tę galę. Pamiętaj, że nie chodzi tylko o stawianie dowolnych kuponów w trakcie jej trwania. Twoje zakłady muszą być postawione właśnie na pojedynki lub wydarzenia powiązane z Fame MMA. Bonus uaktywni się tylko wtedy. Warunki promocji są różne w zależności od oferowanej akurat akcji i zawsze warto się z nimi zapoznać. Najczęściej wygląda to jednak tak, że na kuponie mogą się znajdować wyłącznie wydarzenia z Fame MMA, czyli – chcąc otrzymać bonus – nie możesz na przykład podbijać kursu poprzez dodanie do zakładu meczu piłkarskiego albo wydarzenia politycznego. Warto wspomnieć także o fakcie, że bonus Fame MMA nie wyklucza się z ofertą powitalną LV BET! Jeżeli jeszcze nie założyłeś konta u bukmachera, to koniecznie zapoznaj się ze szczegółami na ten temat. Obecnie po podaniu kodu promocyjnego TOPBONUS możesz na powitanie zgarnąć bonus o wartości nawet 1520 zł. Tej kasy nikt nie broni Ci zainwestować w zakłady na Fame MMA! (Albo cokolwiek innego zechcesz, oczywiście bez wykraczania poza regulamin promocji).

Bonus Fame MMA 5: nawet 1500 zł!

Fame MMA 5 bonus LV BET

Przejdźmy do tego, na co wszystkie niedźwiadki mają obecnie największą ochotę. Jakie konkretnie benefity czekają na Ciebie z okazji najbliższej gali Fame MMA? Bonusy na piątą edycję prezentują się całkiem ciekawie.

Tym razem promocja to w zasadzie coś, co możemy określić mianem konkursu. Żeby wziąć w nim udział, wystarczy po prostu postawić przedmeczowy zakład (lub zakłady!), na których będą się znajdować wyłącznie wydarzenia z gali Fame MMA 5. Masz na to czas pomiędzy 21.10 a 26.10.2019r. (pamiętaj – tylko zakłady przedmeczowe!). Minimalna stawka zakładu to 20 zł i muszą to być Twoje własne środki, a nie bonus. Nie można także korzystać z opcji Cash-Out.

No i tutaj zaczyna się cała zabawa – jeśli tylko Twój zakład (lub zakłady) okażą się wygrane, biorą one udział w konkursie o bonus Fame MMA. Dla osób, którym uda się trafić wygrane zakłady z najwyższymi kursami przeznaczone są specjalne nagrody! Jeśli poszczęści Ci się na kilku kuponach, to do konkursu  liczy się tylko jeden z nich: ten o najwyższym kursie, ponieważ na jedną osobę przypada co najwyżej jedna nagroda. O jakich prezentach ze strony bukmachera mowa? Całkiem sporych!

Najlepszym obstawiającym bonus Fame MMA 5 będzie przyznany w następującej wysokości:

 • 1 miejsce – 1500 zł!
 • 2 miejsce – 1000 zł
 • 3 miejsce – 800 zł
 • 4 miejsce – 500 zł
 • 5 miejsce – 400 zł
 • 6 miejsce – 300 zł
 • 7 miejsce – 200 zł
 • 8 miejsce – 150 zł
 • 9 miejsce – 100 zł
 • 10 miejsce – 50 zł

Jest o co walczyć, prawda? Szczególnie nagrody z podium wyglądają zachęcająco. Mamy więc nadzieję, że na Fame MMA 5 LV BET przygotowało dla graczy rywalizacje równie zaciętą, co w oktagonie!

Fame MMA bonusy – czy warto korzystać?

Udzielenie odpowiedzi na to pytanie jest bardzo proste: oczywiście, że warto! Każdy bonus to przecież szansa na darmową kasę, a darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda. (Pomyśl, jak z tej paszczy musi cuchnąć… A bonus pachnie ślicznie!) Ale bądźmy poważni. Oczywiście nie powinieneś podejmować zbyt ryzykownych decyzji wiedziony marzeniem o zdobyciu dodatkowej kasy. Każda promocja ma swoje warunki i musisz się z nimi zapoznać, zanim zdecydujesz, czy warto się w nią zaangażować. W większości przypadków jest jednak tak, że wystarczy robić coś, co i tak miałeś w planach – po prostu obstawiać na Fame MMA. Bonus albo jest wtedy naliczany od razu, albo daje Ci szansę na wygranie jakiejś kasy. Jeżeli oferta na daną galę jest zaprojektowana w ten sposób, to nic nie tracisz na skorzystaniu z niej, a wiele możesz zyskać!

Przy okazji pamiętaj też, że dla nowych graczy jest do odebrania ekstra bonus: darmowy zakład 20 zł za podany podczas rejestracji w LV BET kod promocyjny TOPBONUS!

Fame MMA zakłady w LV BET

LV BET Fame MMA

Bonus Fame MMA, zakłady na Fame MMA… Dobrze myślisz – LV BET ma na polskim rynku komplet na wszystko, co powiązane z naszym ukochanym freak showem, jest też oficjalnym sponsorem całego wydarzenia. Dlatego zawsze możesz się spodziewać ciekawej i urozmaiconej oferty zakładów na odbywającą się akurat galę. LV BET umożliwia zarówno puszczanie kuponów przedmeczowych, jak i takich na żywo, czyli już w trakcie danej walki. Rynki są zazwyczaj dosyć urozmaicone. Można stawiać nie tylko na zwycięzcę pojedynku, ale także na to, ile będzie w nim rund albo czy zakończy się on w ciągu pierwszych dziesięciu sekund. (To by było coś!) Kiedy zbliża się kolejna gala Fame MMA, warto od razu rzucić okiem na to, jakie zakłady tym razem przygotował LV BET.

Jak obstawiać Fame MMA?

Każda gala jest inna, ale jedno się nie zmienia – obstawiamy zakłady nie tylko dla dobrej zabawy. Oprócz tego miło byłoby zanotować jeszcze jakieś wygrane, najlepiej jak największe! Jeśli chcesz zapoznać się z najlepszymi strategiami i typami, żeby mądrze i co najważniejsze zyskownie obstawiać swoje zakłady na Fame MMA, to kliknij tutaj. Oczywiście powinieneś sam przemyśleć każdą decyzję o postawionym kuponie, bo w końcu inwestujesz własną kasę. Liczymy jednak, że nasze doświadczenie pomoże Ci poszerzyć perspektywę na temat obstawiania! To jak, gotowy na kolejną galę?

 • Fame MMA

+18 Graj odpowiedzialnie Anonimowi Hazardzisci Uzależnienia behawioralne