Bonus Fame MMA 10: nawet 200 zł!

19 czerwca 2019
by admin

Tekst reklamowy | Tylko dla nowych klientów | 18+

Kiedy tylko zbliża się kolejne Fame MMA, Betclic od razu wyskakuje z jakąś ciekawą promocją dla swoich klientów obstawiających to wydarzenie. Specjalny bonus Fame MMA 10 jest równie pewien jak fakt, że słońce wstaje każdego ranka, a podrzucone obiekty spadają na ziemię. Przekonaj się, o co tutaj chodzi i jakiego rodzaju przyjemności możesz spodziewać się ze strony bukmachera z okazji najbliższej gali.

Odbierz bonus powitalny i wykorzystaj bonus Fame MMA 10, a możesz zgarnąć w sumie nawet 200 zł!

Bonus Fame MMA 10

O co w tym chodzi, kiedy Betclic oferuje na Fame MMA 10 bonusy? To dość proste – możesz wówczas liczyć na jakieś dodatkowe wynagrodzenie za to, że obstawiasz zakłady na tę galę. Pamiętaj, że nie chodzi tylko o stawianie dowolnych kuponów w trakcie jej trwania. Twoje zakłady muszą być postawione właśnie na pojedynki lub wydarzenia powiązane z Fame MMA 10. Bonus uaktywni się tylko wtedy. Warunki promocji są różne w zależności od oferowanej akurat akcji i zawsze warto się z nimi zapoznać. Najczęściej wygląda to jednak tak, że na kuponie mogą się znajdować wyłącznie wydarzenia z Fame MMA 10, czyli – chcąc otrzymać bonus – nie możesz na przykład podbijać kursu poprzez dodanie do zakładu meczu piłkarskiego albo wydarzenia politycznego. Warto wspomnieć także o fakcie, że bonus Fame MMA 10 nie wyklucza się z ofertą powitalną Betclic! Jeżeli jeszcze nie założyłeś konta u bukmachera, to koniecznie zapoznaj się ze szczegółami na ten temat. Obecnie po podaniu kodu promocyjnego VIPBONUSPL możesz na powitanie zgarnąć bonus o wartości nawet 200 zł. Tej kasy nikt nie broni Ci zainwestować w zakłady na Fame MMA 10! (Albo cokolwiek innego zechcesz, oczywiście bez wykraczania poza regulamin promocji).

Bonus Fame MMA 10: nawet 200 zł!

betclic kod promocyjny

 

 

Przejdźmy do tego, na co wszystkie niedźwiadki mają obecnie największą ochotę. Jakie konkretnie benefity czekają na Ciebie z okazji najbliższej gali Fame MMA 10? Bonusy na kolejną edycję prezentują się całkiem ciekawie.

Póki co, bukmacher zaoferował darmowy zakład 5 złotych bez jakiegokolwiek depozytu. Mamy nadzieję, że do oferty promocyjnej wskoczy coś jeszcze. A poza tym, wciąż możesz wykorzystać pakiet powitalny u tego buka. Jeżeli nie masz jeszcze u niego konta gracza, to idealny moment na to aby je założyć. Możesz w sumie zgarnąć aż 200 zł! Jak zdobyć takie środki? To całkiem proste. Twój pierwszy zakład zostanie ubezpieczony do kwoty 200 zł.

To się nazywa bonus! Fame MMA 10 już 15 maja 2021 roku, więc nie trać czasu i załóż konto u tego buka. Wygrane środki możesz przecież wykorzystać obstawiając pojedynki na nadchodzącej gali!!

Jest o co walczyć, prawda? Mamy więc nadzieję, że na Fame MMA 10 Betclic przygotował dla graczy rywalizacje równie zaciętą, co w oktagonie!

Bonus Fame MMA 10

betclic bonusy

Oczywiście, mamy nadzieję, że „piątka” i bonus powitalny to zaledwie początek. Czekamy na jakiś ekstra bonus na zakłady na Fame MMA 10 Na razie możesz zapoznać się z ofertą ofertą dla graczy na Betclic. W tej sekcji nigdy nie jest nudno u tego buka. Z wielu z tych promocji możesz skorzystać typując walki Fame MMA.

Fame MMA bonusy – czy warto korzystać?

Udzielenie odpowiedzi na to pytanie jest bardzo proste: oczywiście, że warto! Każdy bonus to przecież szansa na darmową kasę, a darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda. (Pomyśl, jak z tej paszczy musi cuchnąć… A bonus pachnie ślicznie!) Ale bądźmy poważni. Oczywiście nie powinieneś podejmować zbyt ryzykownych decyzji wiedziony marzeniem o zdobyciu dodatkowej kasy. Każda promocja ma swoje warunki i musisz się z nimi zapoznać, zanim zdecydujesz, czy warto się w nią zaangażować. W większości przypadków jest jednak tak, że wystarczy robić coś, co i tak miałeś w planach – po prostu obstawiać na Fame MMA 10. Cashback za 200 zł, będzie się do tego idealnie nadawał.

Fame MMA zakłady w Betclic

Bonus Fame MMA 10, zakłady na Fame MMA 10… Dobrze myślisz – Betclic ma na polskim rynku komplet na wszystko, co powiązane z naszym ukochanym freak showem, jest też oficjalnym sponsorem całego wydarzenia. Dlatego zawsze możesz się spodziewać ciekawej i urozmaiconej oferty zakładów na odbywającą się akurat galę. Betclic umożliwia zarówno puszczanie kuponów przedmeczowych, jak i takich na żywo, czyli już w trakcie danej walki. Rynki są zazwyczaj dosyć urozmaicone. Można stawiać nie tylko na zwycięzcę pojedynku, ale także na to, ile będzie w nim rund albo czy zakończy się on w ciągu pierwszych dziesięciu sekund. (To by było coś!) Kiedy zbliża się kolejna gala Fame MMA, warto od razu rzucić okiem na to, jakie zakłady tym razem przygotował Betclic.

Jak obstawiać Fame MMA 10?

Każda gala jest inna, ale jedno się nie zmienia – obstawiamy zakłady nie tylko dla dobrej zabawy. Oprócz tego miło byłoby zanotować jeszcze jakieś wygrane, najlepiej jak największe! Jeśli chcesz zapoznać się z najlepszymi strategiami i typami, żeby mądrze i co najważniejsze zyskownie obstawiać swoje zakłady na Fame MMA 10, to kliknij tutaj. Oczywiście powinieneś sam przemyśleć każdą decyzję o postawionym kuponie, bo w końcu inwestujesz własną kasę. Liczymy jednak, że nasze doświadczenie pomoże Ci poszerzyć perspektywę na temat obstawiania! To jak, gotowy na kolejną galę?

  • Fame MMA

18+ Graj odpowiedzialnie anonimowihazardzisci