Bonus Fame MMA 7: nawet 550 zł!

19 czerwca 2019
by admin

Tekst reklamowy | Tylko dla nowych klientów | 18+

Kiedy tylko zbliża się kolejne Fame MMA, Betclic od razu wyskakuje z jakąś ciekawą promocją dla swoich klientów obstawiających to wydarzenie. Specjalny bonus Fame MMA 7 jest równie pewien jak fakt, że słońce wstaje każdego ranka, a podrzucone obiekty spadają na ziemię. Przekonaj się, o co tutaj chodzi i jakiego rodzaju przyjemności możesz spodziewać się ze strony bukmachera z okazji najbliższej gali.

Odbierz bonus powitalny i wykorzystaj bonus Fame MMA 7, a możesz zgarnąć w sumie nawet 550 zł!

Bonus Fame MMA 7

O co w tym chodzi, kiedy Betclic oferuje na Fame MMA 7 bonusy? To dość proste – możesz wówczas liczyć na jakieś dodatkowe wynagrodzenie za to, że obstawiasz zakłady na tę galę. Pamiętaj, że nie chodzi tylko o stawianie dowolnych kuponów w trakcie jej trwania. Twoje zakłady muszą być postawione właśnie na pojedynki lub wydarzenia powiązane z Fame MMA 7. Bonus uaktywni się tylko wtedy. Warunki promocji są różne w zależności od oferowanej akurat akcji i zawsze warto się z nimi zapoznać. Najczęściej wygląda to jednak tak, że na kuponie mogą się znajdować wyłącznie wydarzenia z Fame MMA 7, czyli – chcąc otrzymać bonus – nie możesz na przykład podbijać kursu poprzez dodanie do zakładu meczu piłkarskiego albo wydarzenia politycznego. Warto wspomnieć także o fakcie, że bonus Fame MMA 7 nie wyklucza się z ofertą powitalną Betclic! Jeżeli jeszcze nie założyłeś konta u bukmachera, to koniecznie zapoznaj się ze szczegółami na ten temat. Obecnie po podaniu kodu promocyjnego VIPBONUSPL możesz na powitanie zgarnąć bonus o wartości nawet 550 zł. Tej kasy nikt nie broni Ci zainwestować w zakłady na Fame MMA 7! (Albo cokolwiek innego zechcesz, oczywiście bez wykraczania poza regulamin promocji).

Bonus Fame MMA 7: nawet 550 zł!

betclic fame mma

 

Przejdźmy do tego, na co wszystkie niedźwiadki mają obecnie największą ochotę. Jakie konkretnie benefity czekają na Ciebie z okazji najbliższej gali Fame MMA 7? Bonusy na kolejną edycję prezentują się całkiem ciekawie.

Na razie bukmacher nie przygotował żadnej specjalnej promocji na nadchodzącą galę, ale my wciąż nie tracimy nadziei. A poza tym, wciąż możesz wykorzystać pakiet powitalny u tego buka. Jeżeli nie masz jeszcze u niego konta gracza, to idealny moment na to aby je założyć. Wpłacając dwa pierwsze depozyty,  możesz w sumie zgarnąć aż 550 zł! Jak zdobyć takie środki? To całkiem proste. Twój pierwszy zakład zostanie ubezpieczony do kwoty 550 zł. Oznacza to, że jeżeli przegrasz, bukmacher zwróci Ci postawione środki. Aby uzyskać maksymalną kwotę tej promocji, postaw swój pierwszy kupon za minimum 625 zł.

To się nazywa bonus! Fame MMA 7 już 05 września 2020 roku, więc nie trać czasu i załóż konto u tego buka. Wygrane środki możesz przecież wykorzystać obstawiając pojedynki na nadchodzącej gali!!

Jest o co walczyć, prawda? Mamy więc nadzieję, że na Fame MMA 7 Betclic przygotował dla graczy rywalizacje równie zaciętą, co w oktagonie!

Bonus Fame MMA 7

betclic bonusy

Oczywiście bonus powitalny to zaledwie początek. Czekamy na jakiś ekstra bonus na zakłady na Fame MMA 7. Na razie możesz zapoznać się z ofertą ofertą dla graczy na Betclic. W tej sekcji nigdy nie jest nudno u tego buka. Z wielu z tych promocji możesz skorzystać typując walki Fame MMA.

Fame MMA bonusy – czy warto korzystać?

Udzielenie odpowiedzi na to pytanie jest bardzo proste: oczywiście, że warto! Każdy bonus to przecież szansa na darmową kasę, a darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda. (Pomyśl, jak z tej paszczy musi cuchnąć… A bonus pachnie ślicznie!) Ale bądźmy poważni. Oczywiście nie powinieneś podejmować zbyt ryzykownych decyzji wiedziony marzeniem o zdobyciu dodatkowej kasy. Każda promocja ma swoje warunki i musisz się z nimi zapoznać, zanim zdecydujesz, czy warto się w nią zaangażować. W większości przypadków jest jednak tak, że wystarczy robić coś, co i tak miałeś w planach – po prostu obstawiać na Fame MMA 7. Cashback za 550 zł, będzie się do tego idealnie nadawał.

Fame MMA zakłady w Betclic

Bonus Fame MMA 7, zakłady na Fame MMA 7… Dobrze myślisz – Betclic ma na polskim rynku komplet na wszystko, co powiązane z naszym ukochanym freak showem, jest też oficjalnym sponsorem całego wydarzenia. Dlatego zawsze możesz się spodziewać ciekawej i urozmaiconej oferty zakładów na odbywającą się akurat galę. Betclic umożliwia zarówno puszczanie kuponów przedmeczowych, jak i takich na żywo, czyli już w trakcie danej walki. Rynki są zazwyczaj dosyć urozmaicone. Można stawiać nie tylko na zwycięzcę pojedynku, ale także na to, ile będzie w nim rund albo czy zakończy się on w ciągu pierwszych dziesięciu sekund. (To by było coś!) Kiedy zbliża się kolejna gala Fame MMA, warto od razu rzucić okiem na to, jakie zakłady tym razem przygotował Betclic.

Jak obstawiać Fame MMA 7?

Każda gala jest inna, ale jedno się nie zmienia – obstawiamy zakłady nie tylko dla dobrej zabawy. Oprócz tego miło byłoby zanotować jeszcze jakieś wygrane, najlepiej jak największe! Jeśli chcesz zapoznać się z najlepszymi strategiami i typami, żeby mądrze i co najważniejsze zyskownie obstawiać swoje zakłady na Fame MMA 7, to kliknij tutaj. Oczywiście powinieneś sam przemyśleć każdą decyzję o postawionym kuponie, bo w końcu inwestujesz własną kasę. Liczymy jednak, że nasze doświadczenie pomoże Ci poszerzyć perspektywę na temat obstawiania! To jak, gotowy na kolejną galę?

  • Fame MMA

18+ Graj odpowiedzialnie anonimowihazardzisci