Bonus Fame MMA 6: nawet 3020 zł!

19 czerwca 2019
by admin

Tekst reklamowy | Tylko dla nowych klientów | 18+

Kiedy tylko zbliża się kolejne Fame MMA, LV BET od razu wyskakuje z jakąś ciekawą promocją dla swoich klientów obstawiających to wydarzenie. Specjalny bonus Fame MMA 6 jest równie pewien jak fakt, że słońce wstaje każdego ranka, a podrzucone obiekty spadają na ziemię. Przekonaj się, o co tutaj chodzi i jakiego rodzaju przyjemności możesz spodziewać się ze strony bukmachera z okazji najbliższej gali.

Odbierz bonus powitalny i wykorzystaj bonus Fame MMA 6, a możesz zgarnąć w sumie nawet 1520 zł!

Bonus Fame MMA 6

O co w tym chodzi, kiedy LV BET oferuje na Fame MMA 6 bonusy? To dość proste – możesz wówczas liczyć na jakieś dodatkowe wynagrodzenie za to, że obstawiasz zakłady na tę galę. Pamiętaj, że nie chodzi tylko o stawianie dowolnych kuponów w trakcie jej trwania. Twoje zakłady muszą być postawione właśnie na pojedynki lub wydarzenia powiązane z Fame MMA 6. Bonus uaktywni się tylko wtedy. Warunki promocji są różne w zależności od oferowanej akurat akcji i zawsze warto się z nimi zapoznać. Najczęściej wygląda to jednak tak, że na kuponie mogą się znajdować wyłącznie wydarzenia z Fame MMA 6, czyli – chcąc otrzymać bonus – nie możesz na przykład podbijać kursu poprzez dodanie do zakładu meczu piłkarskiego albo wydarzenia politycznego. Warto wspomnieć także o fakcie, że bonus Fame MMA 6 nie wyklucza się z ofertą powitalną LV BET! Jeżeli jeszcze nie założyłeś konta u bukmachera, to koniecznie zapoznaj się ze szczegółami na ten temat. Obecnie po podaniu kodu promocyjnego TOPBONUS możesz na powitanie zgarnąć bonus o wartości nawet 1520 zł. Tej kasy nikt nie broni Ci zainwestować w zakłady na Fame MMA 6! (Albo cokolwiek innego zechcesz, oczywiście bez wykraczania poza regulamin promocji).

Bonus Fame MMA 6: nawet 1520 zł!

LV BET fame mma 6

Przejdźmy do tego, na co wszystkie niedźwiadki mają obecnie największą ochotę. Jakie konkretnie benefity czekają na Ciebie z okazji najbliższej gali Fame MMA 6? Bonusy na kolejną edycję prezentują się całkiem ciekawie.

Na razie bukmacher nie przygotował żadnej specjalnej promocji na nadchodzącą galę, ale my wciąż nie tracimy nadziei. A poza tym, wciąż możesz wykorzystać pakiet powitalny u tego buka. Jeżeli nie masz jeszcze u niego konta gracza, to idealny moment na to aby je założyć. Wpłacając dwa pierwsze depozyty,  możesz w sumie zgarnąć aż 1500 zł! Jak zdobyć takie środki? To całkiem proste. Twoje dwa pierwsze depozyty powinny wynosić minimum 50 zł. Jednak jeżeli chcesz powalczyć o najwyższą stawkę, będziesz musiał zainwestować trochę więcej. Za pierwszym razem dostajesz 1% wpłaconej sumy…Ale za to z mnożnikiem kursu x100! Za drugim razem mnożnik będzie wynosił x50. Potem stawiasz kupon kombi i czekasz na wygraną! Aż 1500 zł może wpłynąć na Twoje konto. To się nazywa bonus! Fame MMA 6 już 28 marca 2020 roku w Częstochowie, więc nie trać czasu i załóż konto u tego buka. Wygrane środki możesz przecież wykorzystać obstawiając pojedynki na nadchodzącej gali!

Te 1500 zł to pakiet podstawowy. Jeżeli przejdziesz na stronę bukmachera naszym linkiem i założysz konto, dostaniesz od LV BET jeszcze freebet w wysokości 20 zł! To nam się podoba. Kolejny bonus! Fame MMA 6 będzie z nim jeszcze bardziej ekscytujące!

Jest o co walczyć, prawda? Mamy więc nadzieję, że na Fame MMA 6 LV BET przygotowało dla graczy rywalizacje równie zaciętą, co w oktagonie!

Bonus Fame MMA 6

Bonus LV BET na Fame MMA 6

Oczywiście bonus powitalny to zaledwie początek. Każdy, kto postawi zakład przedmeczowy na galę bierze udział w specjalnym rankingu LV BET. Bonus za pierwsze miejsce wynosi 1500 zł, a więc jeśli okażesz się mistrzem obstawiania po wysokim kursie, możesz zgarnąć za rejestrację i zakłady na Fame MMA nawet 3020 zł! Ale spokojnie – wygrywa aż 10 pierwszych miejsca, a pula do rodzielenia to aż 5000 zł!

Więcej szczegółów i pełen regulamin promocji znajdziesz oczywiście na stronie bukmachera.

Fame MMA bonusy – czy warto korzystać?

Udzielenie odpowiedzi na to pytanie jest bardzo proste: oczywiście, że warto! Każdy bonus to przecież szansa na darmową kasę, a darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda. (Pomyśl, jak z tej paszczy musi cuchnąć… A bonus pachnie ślicznie!) Ale bądźmy poważni. Oczywiście nie powinieneś podejmować zbyt ryzykownych decyzji wiedziony marzeniem o zdobyciu dodatkowej kasy. Każda promocja ma swoje warunki i musisz się z nimi zapoznać, zanim zdecydujesz, czy warto się w nią zaangażować. W większości przypadków jest jednak tak, że wystarczy robić coś, co i tak miałeś w planach – po prostu obstawiać na Fame MMA 6. Bonus powitalny za 1500 zł, będzie się do tego idealnie nadawał.

Fame MMA zakłady w LV BET

Bonus Fame MMA 6, zakłady na Fame MMA 6… Dobrze myślisz – LV BET ma na polskim rynku komplet na wszystko, co powiązane z naszym ukochanym freak showem, jest też oficjalnym sponsorem całego wydarzenia. Dlatego zawsze możesz się spodziewać ciekawej i urozmaiconej oferty zakładów na odbywającą się akurat galę. LV BET umożliwia zarówno puszczanie kuponów przedmeczowych, jak i takich na żywo, czyli już w trakcie danej walki. Rynki są zazwyczaj dosyć urozmaicone. Można stawiać nie tylko na zwycięzcę pojedynku, ale także na to, ile będzie w nim rund albo czy zakończy się on w ciągu pierwszych dziesięciu sekund. (To by było coś!) Kiedy zbliża się kolejna gala Fame MMA, warto od razu rzucić okiem na to, jakie zakłady tym razem przygotował LV BET.

Jak obstawiać Fame MMA 6?

Każda gala jest inna, ale jedno się nie zmienia – obstawiamy zakłady nie tylko dla dobrej zabawy. Oprócz tego miło byłoby zanotować jeszcze jakieś wygrane, najlepiej jak największe! Jeśli chcesz zapoznać się z najlepszymi strategiami i typami, żeby mądrze i co najważniejsze zyskownie obstawiać swoje zakłady na Fame MMA 6, to kliknij tutaj. Oczywiście powinieneś sam przemyśleć każdą decyzję o postawionym kuponie, bo w końcu inwestujesz własną kasę. Liczymy jednak, że nasze doświadczenie pomoże Ci poszerzyć perspektywę na temat obstawiania! To jak, gotowy na kolejną galę?

  • Fame MMA

18+ Graj odpowiedzialnie anonimowihazardzisci