Fame MMA 8 walki

5 września 2019
by Ewa Skrzypulec

Tekst reklamowy | Tylko dla nowych klientów | 18+

Fame MMA to niebywałe wydarzenie, które niejednego wprawi w osłupienie. To fenomen w świecie sportu, w którym biorą udział przeróżni celebryci ze świata wirtualnego. Już wkrótce fame MMA 8. Walki jakie tam się odbędą z pewnością staną się legendarne.

Fame MMA 8 walki

Na Fame MMA 8 walki dostarczają nam zawsze sporej dawki emocji. Nic dziwnego, to świetne show, a zawodnicy, którzy stają w oktagonie, do nudziarzy z pewnością nie należą. A kim są? To wzbudzające kontrowersje, bardzo mocne osobowości ze świata szeroko rozumianego internetu. Oni nigdy nie przebierają w słowach, chcąc dodać pikanterii Fame MMA 8. Walki pomiędzy youtuberami, influencerami czy też tzw. patostreamerami są dla wielu znakomitą rozrywką. Pamiętaj też o tym, że nie są to profesjonalni zawodnicy MMA i bardzo często walczący ze sobą celebryci prezentują rozbieżne poziomy zaawansowania. Możesz też oglądać na Fame MMA walki szafiarek, youtuberek, czy też internetowych influecerek. Pojedynek Lil Masti vs Linkimaster, pierwsze w historii gali starcie płci pięknej, przejdzie już chyba do historii Fame MMA. Kto będzie walczył na Fame MMA 8? My już to wiemy!

Fame MMA 8 – kiedy kolejne walki?

Znamy już dokładną datę Fame MMA 8. Kolejna gala odbędzie się 21 listopada 2020 roku! Zapowiada się naprawdę wyjątkowe show. Nie można przegapić takiego widowiska! Kto zawalczy na Fame MMA 8? O tym w kolejnym paragrafie.

Fame MMA 8 karta walk

Jeżeli kręcą Cię nietuzinkowe gwiazdy internetu, nie możesz przegapić Fame MMA 8! Karta walk na każdą galę jest przygotowana tak, żeby emocje sięgnęły zenitu. Tu nie ma miejsca na nudę i poprawność polityczną! Każda kolejna gala przyciąga coraz ciekawszych zawodników i zawodniczki, którzy na pewno postarają się o to, żebyś mógł obejrzeć ekscytujące i szalone show. Fame MMA zebrało też sporo krytycznych głosów, głównie ze strony środowiska profesjonalnych zawodników walczących w oktagonie. Zarzucają oni tej imprezie to, że podobno szkodzi wizerunkowi MMA. Gdzie leży prawda? Pewnie gdzieś pośrodku.

Kto w takim razie zawalczy na ósmej edycji gali? Karta walk Fame MMA 8 jest już gotowa. Spójrzmy kto tym razem stanie w oktagonie.

 • Kacper “Blonsky” Błoński vs. Marcin Dubiel
 • Marcin “El Testosteron” Najman vs. Kasjusz “Don Kasjo” Życiński (boks)
 • Michał “Sobota” Sobolewski vs. Filip “Filipek” Marcinek
 • Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik (K1)
 • Paweł “Tybori” Tyburski vs. Gabriel “Arab” Al-Suwi
 • Piotr “Szeli” Szeliga vs. Piotr “Bestia” Piechowiak
 • Kamila “Zusje” Smogulecka vs. Dagmara Szewczyk
 • Patryk “Mortalcio” Baran vs. Mariusz “Hejter” Słoński
 • Piotr Pająk vs. Alan Kwieciński (K1)
 • Gamou Fall vs. Maciej “Szewcu” Szewczyk

Musisz przyznać, że zapowiada się naprawdę zacne widowisko!

karta walk Fame MMA 8

Fame MMA stream – gdzie oglądać?

Jeżeli nie jest Ci dane oglądać Fame MMA na żywo, zawsze pozostają inne opcje. Nie będzie niespodzianki, jeśli powiemy, że na transmisję w TVP raczej nie masz co liczyć, dlatego trzeba sobie radzić inaczej. Na szczęście dostępna jest opcja płatnego streamu. Cena oscyluje w okolicach 20 zł, czyli tragedii nie ma. Jedyne o czym musisz pamiętać, to szybkie łącze internetowe. Nie chciałbyś przecież, żeby w najgorętszym momencie stream zaczął się ciąć. Co jeszcze w kwestii oglądania gali Fame MMA? Niestety raczej nie masz szans na darmową transmisję tego wydarzenia. Jednak opcja legalnego streamingu w dobrej jakości jest godna polecenia. Wiadomo, że emocji z oglądania walk na żywo nie da się podrobić, ale w dobrym towarzystwie na bank możesz poczuć temperaturę wrzenia i szaleństwo na ringu i trybunach.

Fame MMA 8 walki do obstawiania

No a teraz pora odpowiedzieć na pytanie gdzie obstawiać Fame MMA . Karta walk jest już gotowa! Jeżeli myślisz o zakładach na Fame MMA nie będziesz miał za dużego wyboru jeżeli chodzi o bukmacherów. Głównym sponsorem i wiodącym operatorem, który w swojej ofercie zawarł walki Youtuberów to Betclic. I chwała temu bukowi za to! Kursy na to wydarzenie ma naprawdę niezłe, a do tego możesz wykorzystać kod promocyjny i zgarnąć casback do 200 zł!

Betclic Fame MMA

A jak skutecznie obstawiać? Tutaj sprawa się komplikuje. Czasami wynik walki jest bardzo prosty do przewidzenia. Jeżeli startuje bowiem geek komputerowy, który całe życie spędził grając w gry, a jego przeciwnikiem jest przypakowany chłopak z siłowni, raczej nie będzie zaskoczenia. Osiłek pewnie wygra bez większego wysiłku. Są jednak pojedynki, które są bardzo trudne do typowania i nawet wytrawni bukmacherzy, a takim jest z pewnością Betclic, mają nie lada zagwostkę. W takich właśnie przypadkach gracze mają szansę na sporą wygraną. Już wiemy jak wygląda karta walk na Fame MMA 8. Kto walczy, kto wygra, a kto poniesie sromotną porażkę – to wszystko okaże się już 21 listopada 2020 roku na kolejnej gali.

 • Fame MMA

 • LV BET

18+ Graj odpowiedzialnie anonimowihazardzisci