Hype MMA zakłady i typy

11 maja 2021
by Piotr Pawlak

Tekst reklamowy | Tylko dla nowych klientów | 18+

Jesteś gotowy, żeby stawiać na Hype MMA zakłady, a może dopiero rozglądasz się, jak to robić? Tak czy siak, przejrzyj nasz poradnik i bądź na bieżąco z nową formułą rywalizacji na zasadach mieszanych sztuk walki.

Zakłady na Hype MMA

Gdzie obstawiać? Kod promocyjny Bonus powitalny
Betclic
Betclic logo
VIPBONUSPL Cashback na 200 zł

Zacznijmy od tego, czym różnią się zakłady na FAME MMA od Hype MMA? Tak naprawdę to… niczym! No poza tym, że w pierwszym przypadku obstawiasz walki największych gwiazd internetu, celebrytów, którzy mają za swoimi plecami setki tysięcy, a nawet i miliony fanów, a w drugim, próbujesz przewidzieć wyniki walk osób, aspirujących do tego miana.

No okej, jeżeli to Twój pierwszy kontakt z Hype MMA, zakłady pewnie wciąż stanowią dla Ciebie tajemnicę i to krótkie wyjaśnienie niczego nie zmieniło, ale spokojnie, wczytaj się w dalszą część tekstu, a wszystko stanie się dla Ciebie jasne.

Hype MMA kiedy najbliższa gala?

  • Hype MMA 2
  • jeszcze nie ogłoszono daty

Wciąż czekamy na potwierdzenie oficjalnego terminu drugiej w historii gali Hype MMA. Karta walk jak i termin nie są jeszcze do końca znane, ale podczas premierowej gali, Boxdel zapowiedział, że druga odsłona Hype MMA odbędzie się za dwa miesiące. To sugeruje, że Hype MMA 2 będzie miało miejsce w połowie czerwca. Odpowiedź na pytanie “Hype MMA kiedy?” pozostaje otwarta, ale będziemy bacznie przyglądać się wszystkim doniesieniom w tym temacie.

Hype MMA zakłady bukmacherskie

W oczekiwaniu na kolejną galę, sprawdź jak robić zakłady na Hype MMA. Naturalnie, jeżeli już miałeś kontakt z bukmacherami, to wszystko pojmiesz w mgnieniu oka, a jeśli nie, nie łam się, bo wyjaśniliśmy to w tak prosty sposób, że będzie to dla Ciebie łatwiejsze, niż wstawienie wody na gorący kubek. Zatem nie przedłużajmy i zaczynajmy!

Naturalnie, podczas Hype MMA obstawianie walk interesuje niemalże każdego fana freakowych zmagań. Hype MMA to podobnie, jak Fame MMA walki szeroko pojętego grona celebrytów i influencerów. Za nową organizacją stoją też te same postaci, które wmurowały kamień węgielny, dający początek Fame MMA. Mało tego, Hype MMA ma być swego rodzaju przedsionkiem do wielkiej sławy i jeszcze większych pieniędzy, jakie gwarantuje Fame. Dlatego na Hype MMA zakłady cieszą się coraz większą popularnością, bo gwiazdy internetu biją się nie tylko o kolejne liczby w rekordzie, gratyfikację finansowe, ale także o bilety do Fame. To wszystko powoduje, że powiązane ze sobą naczynia Fame i Hype wywołują jeszcze większe emocje i zainteresowanie ze strony fanów, żądnych najwyższych, ale niekiedy i zwariowanych emocji.

Wystarczy więc mała rozgrzewka, przeczytanie najważniejszych zasad i zakłady na Hype MMA staną się dla Ciebie jasne, jak obstawianie piłki nożnej czy gra w karcianą wojnę. Zanim jednak zaprezentujemy na Hype MMA kursy i rynki bukmacherskie, pozwól, że przytoczymy kartę walk i zawodników tego nowego i niezwykle interesującego przedsięwzięcia.

Hype MMA 2 karta walk

Choć nie ostygły jeszcze emocje po pierwszej gali, to typerzy chcą już stawiać na następne Hype MMA zakłady. Na to przyjdzie jeszcze pora, bowiem organizatorzy nie ogłosili karty walk, ba, nie znamy nawet jeszcze ani jednego nazwiska, które pojawi się w klatce Hype MMA 2. Karta walk to wielka tajemnica, ale można się spodziewać, że lada moment włodarze zaczną ujawniać szczegóły.

Wtedy też pojawią się na Hype MMA typy, a na ten moment warto przytoczyć, że fani zastanawiają się, czy podczas “dwójki” dojdzie też do jakiegoś super-fightu, jaki miał miejsce na premierowej gali, pomiędzy Rafonixem a Hejterem. Z całą pewnością był to specjalnie szykowany zabieg, aby zwiększyć popularność debiutującego Hype MMA. Zakłady jednak rozeszły się z takim zainteresowaniem, że niewykluczone, że na karcie walk Hype MMA 2 zobaczymy wyłącznie zawodników aspirujących do Fame, a nie takich z przeszłością w największej, freakowej organizacji w naszej części Europy. I nie byłoby to najgorsze rozwiązanie.

Zawodnicy Hype MMA

No dobra, zanim zaczniesz na Hype MMA obstawianie walk, warto też porozmawiać o tym, jak dobierani są zawodnicy. No bo przecież chyba nie myślałeś, że urwali się z choinki albo organizator zaprosił kogo popadnie? Oj nie.

Zawodnicy Hype MMA to podobnie, jak w przypadku Fame MMA, mocne osobowości internetu. Youtuberzy, celebryci, influencerzy – zwał, jak zwał, a każde z tych określeń pasuje jak ulał do już świeżo upieczonych gwiazd Hype MMA i z pewnością będzie też odpowiednie dla tych, którzy dopiero oślepią nas swoim blaskiem. Różnica pomiędzy Hype MMA, a Fame MMA polega na tym, że w przypadku organizacji, którą opisujemy, zapraszani są celebryci o mniejszych zasięgach, mniejszej rozpoznawalności czy postaci, które dopiero objawiły się w “internetach”.

Zakłady na Hype MMA w Betclic

Jeżeli chcesz stawiać na Hype MMA zakłady, zacznijmy od tego, że możesz tego dokonać jedynie w Betclic. Czy jesteśmy zaskoczeni? Absolutnie nie. To bukmacher, który od pewnego okresu współpracuje z Fame MMA, a więc matecznikiem Hype. Współpraca pomiędzy Betclic, a Fame jest na tyle owocna, że obie strony decydują się na jej regularne przedłużanie, a dodatkowo do kontraktu wpisały także Hype MMA. Trzeba byłoby chyba być wyjątkowo wybrednym, by nie docenić ogromu pracy, jaki wykonuje Betclic dla Hype MMA.

Zakłady stoją na wysokim poziomie, a zadowolonym można być też z kursów bukmacherskich. Nie jest tajemnicą, że na Hype MMA kursy są niejednokrotnie (a przeważnie zawsze!) wyższe od kursów na tradycyjne walki MMA w wykonaniu zawodowców. Jeżeli zatem pytasz, czy na Hype MMA bukmacher jest dobrym wyborem, odpowiadamy: jest jedynym, ale i właściwym wyborem! Monopol na tym przykładzie nie oznacza niczego złego.

Betclic kod promocyjny VIPBONUSPL

betclic kod promocyjny

Oczywiście, spodziewaliśmy się, że na Hype MMA bukmacher Betclic przygotuje coś extra. No i mamy to! Wszyscy nowi gracze, a więc tacy, którzy nie mają jeszcze konta w Betclic, mogą rozpocząć obstawianie od zakładu bez ryzyka. Jeżeli zdecydujesz się postawić na Hype MMA, bukmacher zabezpieczy Twój pierwszy zakład. W przypadku niepowodzenia, po spełnieniu dość prostych warunków, możesz odebrać zwrot do 200 złotych! 

Hype MMA zakłady na walki, typy

Masz już w garści na najbliższe Hype MMA typy? No to czas przyjrzeć się, jak przelać je na kupon. Tak, jak kolorowo bywa w klatkach podczas walk celebrytów, tak i sporo dzieje się w zakładach bukmacherskich. W przypadku Hype MMA obstawianie wybranej przez siebie walki możesz rozłożyć na drobne kawałki. Jeśli myślisz w tym miejscu, że możesz postawić wyłącznie zakłady na Hype MMA na to, kto wygra walkę, oj to przestrzeliłeś stary. Opcji jest dużo, dużo więcej. Poznaj je wszystkie, zanim zdecydujesz się obstawiać!

Rynki zakładów

Na Hype MMA bukmacher Betclic przygotował kilka rodzajów zakładów bukmacherskich. Oczywiście, to po których z nich warto sięgnąć, zależy od konkretnej walki. Kiedy dochodzi do starcia dwóch bliskich sobie rywali, to łatwiej będzie wytypować sposób rozstrzygnięcia walki, niż przykładowo jej zwycięzcę. Rzuć jednak okiem, jakie są zakłady na Hype MMA.

  • Zwycięzca walki – to najprostszy, a zarazem jeden z najchętniej wybieranych zakładów. Zwłaszcza, że na Hype MMA kursy na zwycięzcę są dużo ciekawsze, niż w przypadku zawodowego MMA czy nawet Fame. Obstawiasz kto wygra, a co się stanie w trakcie walki czy w jaki sposób się zakończy nie ma nawet najmniejszego znaczenia.
  • Rezultat końcowy – tutaj już wchodzimy w wyższą matematykę, a raczej w większe wtajemniczenie w Hype MMA. Zakłady na rezultat końcowy, to jednoczesne obstawienie zwycięzcy walki wraz ze sposobem jej zakończenia. Czyli na przykład Rafonix wygra przez decyzję.
  • Liczba rund – możesz postawić na to, czy będzie mniej lub więcej rund, od liczby zaproponowanej przez bukmachera. Zwłaszcza wtedy, kiedy nie masz pojęcia, kto wygra, a to jeśli chodzi o zakłady na Hype MMA zdarza się często, bo przecież nierzadko mierzą się rywale, którzy o MMA mają pojęcie takie, jak żyrafy o pływaniu.
  • Zakłady na rundę – to kolejny z łączonych zakładów. Konkretniej mówiąc, obstawianie tego, kto wygra walkę i w której rundzie to nastąpi (bez dokładnego sposobu zakończenia walki).
  • Wygrana na punkty – krótki zakład TAK lub NIE, czy walka zakończy się na punkty czy też nie.
  • Walka zakończy się w 1. minucie – i kolejny z prostych zakładów, tym razem na to, czy walka potoczy się w ekspresowym tempie, jak przejazd francuskiego TGV. Stawiasz na TAK lub NIE. I tutaj, nie ukrywamy, na Hype MMA kursy potrafią być najciekawsze!

Hype MMA 2 kursy

hype mma zakłady
Zawodnik Zwycięstwo Zawodnik Zwycięstwo
Patryk Malinowski 1.30 Władysław Zijajew 3.00
Adam Woźnicki 1.20 Paweł Szwed 3.75
Mateusz Zakrzewski 1.10 Albert Ghambaryan 5.25
Jakub Barczyk 1.50 Damian Kalbarczyk 2.30
Jakub Droździel 1.25 Krystian Bartocha 3.30
Norbert Krasnodębski 1.65 Oskar Lesiak 2.02
Mariusz „Hejter” Słoński 2.20 Marcin „Rafonix” Krasucki 1.55
Hype MMA kursy Betclic z dnia 13.04.2021 r.

Hype MMA typy

Jeżeli chcesz obstawiać, to powinny Cię zainteresować przed Hype MMA typy. Jak je zdobyć, gdzie ich szukać? Dzisiejszy internet jest pełen przeróżnych typów, ale tylko część z nich można określić mianem wartościowych. Śledź więc renomowane strony z typami bukmacherskimi, fora dyskusyjne zrzeszające fanów Fame i Hype oraz kanały Youtube dziennikarzy i zawodników, obracających się wokół tych organizacji. Wszystkie te miejsca to olbrzymia kopalnia wiedzy, nie tylko żeby zdobyć na Hype MMA typy, ale żeby też wypracować przewidywania we własnej głowie.

Jak powszechnie wiadomo, na Hype MMA zawodnicy rzadko mają coś wspólnego z MMA, a to wbrew pozorom może nie tyle utrudnić, co ułatwić przed Hype MMA obstawianie. Dlaczego? Otóż w dużej mierze, oprócz wytrzymania ciśnienia w klatce, o przebiegu walki decyduje też przygotowanie i solidność w przykładaniu się do treningów u poszczególnych zawodników. Śledząc ich media społecznościowe, będziesz na bieżąco, czy mają wywalone na walkę, oszukują czy jednak, wylewają na treningach siódme poty. I w ten oto sposób, możesz nakreślić sobie scenariusz, jak będą przebiegać na najbliższym Hype MMA walki, może nie wszystkie, ale przynajmniej część z nich.

Kto wygra Hype MMA?

W Hype MMA zawodnicy walczą nie tylko między sobą w klatce, ale także poniekąd poza nią. To dzięki Hype MMA mają się wypromować i zdobyć przepustkę do Fame MMA. Co ciekawe, choć na Hype MMA zakłady wyglądają klasycznie do tego, co możliwe, że już poznałeś w przypadku mieszanych sztuk walki, to finalnie o zaproszeniu do grona zawodników Fame decydować będą nie tylko same wyniki walk, ale też głosy publiczności, włodarzy i… zawodników Fame MMA, które zostały rozłożone następująco: 50%, 35%, 15%. Jak widzisz, nie tylko wyniki walk, ale przede wszystkim postawa w klatce pozwoli zdobyć sympatię całego tego grona. Choć fani mają już swoich faworytów, to na Hype MMA bukmacher Betclic nie przygotował jeszcze zakładów na tę okoliczność. Ale kto wie, czy i tego się nie doczekamy…

Gdzie oglądać Hype MMA?

Podczas Hype MMA walki możesz oglądać w systemie Pay-Per-View. Transmisja PPV dostępna jest na famemma.tv. Dostęp do pojedynczej gali kosztuje 10,99 złotych.

Czy jest sens robić zakłady na Hype MMA?

Czy warto robić na Hype MMA zakłady? Z jednej strony możesz pomyśleć, a cholera ich wie, co w tej klatce się wydarzy? I masz rację, bo walki na Hype MMA są nieprzewidywalne, jak pogoda na przełomie kwietnia i maja, ale z drugiej: obstawianie, jak i oglądanie Hype MMA to niezła zabawa. Jeżeli potrzebujesz frajdy, a przy tym lubisz się nieco pośmiać, to wal do Betclic i sprawdź swoje przewidywania!

  • Betclic

  • Fame MMA

18+ Graj odpowiedzialnie anonimowihazardzisci