Jak otworzyć konto na LV BET?

21 czerwca 2019
by admin

Tekst reklamowy | Tylko dla nowych klientów | 18+

Zastanawiasz się, jak otworzyć konto na LV BET i obstawiać Fame MMA? Cóż, bez obaw – jeszcze kilka chwil, a będziesz wiedzieć na ten temat wszystko, co potrzeba. Na szczęście proces jest prosty i szybki, więc taka sama będzie lektura tego artykułu. Do tego na LV BET konto można założyć na dwa sposoby. Nie musisz od razu dokonywać pełnej rejestracji, możesz zacząć grać jeszcze przed weryfikacją! Przejdźmy do rzeczy.

Jak otworzyć konto na LV BET?

Na dobry początek – pamiętaj, że większość bukmacherów oferuje specjalne bonusy za podanie kodu promocyjnego w trakcie rejestracji. Opisywany w tym artykule serwis również ma taką ofertę!

A teraz instrukcja – jak otworzyć konto na LV BET? Właśnie tak.

Szybka rejestracja

Jeśli chcesz od razu obstawiać, możesz dokonać skróconej rejestracji. Nie będziesz mógł jednak wypłacić swoich wygranych do czasu, kiedy zweryfikujesz tożsamość!

 1. Wejdź na stronę bukmachera.
 2. Kliknij w żółty napis “Rejestracja” w prawym górnym rogu.
 3. Wpisz wymagane dane – koniecznie prawdziwe! – i kliknij “Dalej”.
 4. Wpisz kolejną porcję wymaganych danych i zaznacz zgody, a następnie kliknij “Zakończ rejestrację” i tym sposobem otwórz konto na LV BET.

Pełna rejestracja

Dokonanie pełnej rejestracji pozwoli Ci od razu mieć na LV BET konto z pełnymi uprawnieniami. Przed przystąpieniem do zakładania go przygotuj sobie zdjęcia lub skany dowodu tożsamości, a następnie otwórz konto na LV BET.

 1. Wykonaj pierwsze trzy punkty powyższej instrukcji.
 2. Wpisz kolejną porcję wymaganych danych i  zaznacz zgody, a następnie kliknij “Pełna rejestracja”.
 3. Wpisz swoje dane i numer rachunku bankowego, a następnie potwierdź jego prawdziwość.
 4. Załącz zdjęcia lub skany dowodu tożsamości i kliknij “Zakończenie rejestracji” – i wreszcie otwórz konto na LV BET!

I już! Cały proces za Tobą. Nie było trudno, prawda? A przed Tobą najlepsze, czyli możliwość wykorzystania bonusu powitalnego.

Bonus powitalny LV BET – nawet do 1520 zł

LV BET darmowy zakład

Główny bonus powitalny, który dostaniesz, kiedy założysz na LV BET konto, to 1500 zł w postaci mnożnika do zakładów. Jeżeli przejdziesz na stronę buka naszym linkiem i założysz konto gracza, dostaniesz do tego jeszcze dwie dyszki w formie freebetu. A więc o co chodzi z tą pierwszą, niebagatelną kwotą? W skrócie: za pierwszy depozyt możesz dostać możliwość obstawienia zakładu z mnożnikiem x100, a za drugą wpłatę – z mnożnikiem x50. To oznacza, że zwycięstwa mogą przynieść Ci nawet dodatkowe 1000 i 500 zł. Ze szczegółami na ten temat możesz zapoznać się w naszym artykule na temat bonusu powitalnego.

Jak założyć konto na LV BET – aplikacja mobilna

Wolisz urządzenia mobilne i chcesz wiedzieć, jak założyć konto na LV BET z telefonu lub tabletu? Nie ma problemu.

 1. Pobierz aplikację na swoje urządzenie mobilne i zainstaluj ją.
 2. Wejdź w aplikację.
 3. Wybierz przycisk rejestracja w prawym dolnym rogu.

Po dokonaniu tych trzech prostych kroków wystarczy już tylko wypełnić punkty od trzeciego w instrukcji, jak założyć na LV BET konto. Mowa o pierwszej sekcji tego artykułu.

Regulamin LV BET

Są oczywiście pewne warunki, które musisz spełnić, by móc założyć na LV BET konto. Do tego można dołożyć kilka przydatnych informacji bezpośrednio powiązanych z procesem rejestracji. Oto parę spraw, o których warto wiedzieć przed rozpoczęciem zakładania konta u tego bukmachera.

 • Aby móc założyć konto na LV BET, musisz mieć ukończone 18 lat.
 • Musisz mieć dostęp do skanu lub zdjęcia jednego z akceptowanych dowodów tożsamości: dowodu osobistego, paszportu lub prawa jazdy.
 • W jednym gospodarstwie domowym lub pod jednym numerem IP może być założone wyłącznie jedno konto.
 • Numer konta bankowego, który należy podać przy pełnej rejestracji musi być numerem konta założonego na to samo nazwisko co konto bukmacherskie.
 • Z pełnym regulaminem oraz FAQ można (i warto!) zapoznać się na stronie LV BET.

Jak obstawiać na LV BET

Obstawianie u tego bukmachera to nic trudnego – nieważne, czy chcesz postawić na Fame MMA, czy na coś innego. Strona jest zaprojektowana w przyjemny dla oka sposób, a komponowanie kuponów odbywa się bardzo intuicyjnie.

Jak postawić zakład pojedynczy

 1. Zaloguj się na swoje konto bukmacherskie.
 2. Znajdź wydarzenie, które Cię interesuje.
 3. Kliknij na kurs przy wyniku, na który chcesz postawić, np. 2.25 na to, że Dania U21 wygra z Austrią U21.
 4. Wpisz w polu “Stawka całkowita” kwotę, którą chcesz zainwestować w zakład.
 5. Zapoznaj się z polem “Potencjalna wygrana” – jeśli wszystko jest w porządku, kliknij “Postaw zakład”. I już!

Jak postawić zakład AKO

Stawianie zakładu AKO jest równie proste i przyjemne co ta sama czynność dla kuponów pojedynczych. Musisz tylko kliknąć na więcej wydarzeń (kursów). Po prostu powtarzaj punkt trzeci z powyższej instrukcji, aż Twój kupon będzie wyglądał zadowalająco!

Metody płatności – jak dokonać wpłaty i wypłaty na LV BET?

Żeby dokonać dowolnej płatności wystarczy wybrać sekcję “Moje konto” z paska u góry ekranu. Po prawej stronie pojawi się sekcja “Płatności”. Kliknij “Wpłata” lub “Wypłata” zależnie od tego, co chcesz akurat zrobić. Pojawi się intuicyjne menu, w którym wystarczy już tylko wybrać metodę. Dalej zostaniesz już poprowadzony do wpisania kwoty.

Obsługa klienta

Obsługa klienta u LV BET stoi na wysokim poziomie. Kontakt jest możliwy 24/7 niezależnie od dnia tygodnia i roku. Z konsultantem możesz porozmawiać przez czat na żywo lub za pośrednictwem formularza. Bukmacher udostępnia również adres email, pod który można się zgłosić z problemami.

 • LV BET

18+ Graj odpowiedzialnie anonimowihazardzisci