LV BET aplikacja mobilna

21 czerwca 2019
by admin

Tekst reklamowy | Tylko dla nowych klientów | 18+

Czy na LV BET aplikacja mobilna jest obecnie dostępna? A i owszem. W tym artykule dowiesz się, jakie możliwości obstawiania mobilnego udostępnia ten bukmacher i czy pozytywnie oceniamy jego aplikację. Sprawdź, jakie oferuje ona funkcje i czy jest wygodna w użyciu.

LV BET aplikacja mobilna
Wymagania systemowe Android w wersji co najmniej 5.0 / iOS w wersji co najmniej 9.0
Bonusy Okresowe bonusy mobilne
Funkcje zakłady, match tracker, płatności, cash out, sporty wirtualne
Opinia 4,5/5
Pobierz teraz

Jak pobrać aplikację LV BET?

Na początek trzeba wspomnieć, że aplikacja LV BET jest dostępna zarówno na urządzenia z systemem Android, jak i na te od Apple, z systemem iOS. Dlatego, zależnie od tego, z którego z nich zamierzasz korzystać, musisz wykonać nieco inne kroki, żeby mobilnie obstawiać na LV BET Fame MMA albo cokolwiek innego. (Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat Fame MMA, kliknij tutaj!) Wynika to z faktu, że Google, czyli firma, która kontroluje Androida, nie zezwala na obecność aplikacji bukmacherskich w Sklepie Play.

LV BET aplikacja mobilna – jak pobrać na Android

 1. Wejdź w ustawienia telefonu lub tabletu, a następnie w sekcję “Zabezpieczenia” lub “Bezpieczeństwo” (zależnie od wersji systemu).
 2. Zaznacz opcję “Zezwalaj na instalowanie aplikacji z nieznanych źródeł” (lub podobnie brzmiącą, zależnie od wersji systemu).
 3. Wejdź z urządzenia mobilnego na https://lvbet.pl/pl/aplikacja-mobilna i kliknij “Pobierz”.
 4. Wybierz pobrany plik i rozpocznij instalację. Już po wszystkim! LV BET Android jest Twoja.

LV BET aplikacja mobilna – jak pobrać na iOS

LV BET app

 1. Kliknij tutaj, żeby przejść do App Store i pobrać aplikację LV BET. Alternatywnie wejdź do App Store z urządzenia mobilnego i wpisz w wyszukiwarkę “LV BET”.
 2. Kliknij w “Pobierz aplikację”.
 3. I już – parę chwil i aplikacja LV BET iOS powinna być na Twoim urządzeniu.

LV BET aplikacja mobilna – wymagania systemowe

Jeżeli korzystasz z urządzenia z systemem od Google, to dobrze, żeby znajdował się na nim Android w wersji przynajmniej 5.0. Bukmacher nie gwarantuje, że na starszych edycjach aplikacja będzie działać równie optymalnie co na nowszych. Jeśli chodzi natomiast o sprzęty Apple, apka LV BET jest dostępna na iPhone’ach, iPadach i iPodach Touch. Wystarczy, aby na urządzeniu był zainstalowany iOS w wersji co najmniej 9.0.

LV BET app – bonus mobilny

Na LV BET nie ma stałej oferty bonusowej dla użytkowników mobilnych. Możesz się jednak spodziewać, że od czasu do czasu będą pojawiać się specjalne promocje. Warto regularnie sprawdzać, co bukmacher ma akurat w swojej ofercie. Pamiętaj też, że gracze mobilni mogą wykorzystać bonus powitalny od LV BET, a to jest już naprawdę spora kasa. Jeśli przejdziesz na stronę bukmachera naszym linkiem, możesz odebrać w sumie 1520 zł.  Pierwsze 20 zł to powitalny freebet, a kolejną kasę otrzymasz w formie mnożników do kursu zakładu x100 i x50. Pamiętaj także, że podczas każdego Fame MMA LV BET opracowuje jakiś specjalny bonus dla osób obstawiających zakłady na to wydarzenie!

LV BET aplikacja mobilna – dostępne funkcje

LV BET aplikacja mobilna

Na co pozwala w LV BET aplikacja mobilna? W skrócie można by odpowiedzieć, że na wszystko. Mamy oczywiście na myśli nie parzenia kawy i podawania do ust zmrożonych winogron, a po prostu fakt, że na urządzeniu mobilnym zrobisz na LV BET wszystko to samo, co mógłbyś zrobić na pełnowymiarowej stronie internetowej bukmachera. Ale przejdźmy do konkretów. Wśród funkcji aplikacji LV BET są między innymi takie przyjemności:

 • pełna oferta zakładów przedmeczowych oraz live,
 • śledzenie meczów na żywo przy pomocy funkcji match tracker,
 • szybkie wpłaty i wypłaty,
 • funkcja cash-out – wypłata wygranej z kuponu przed zakończeniem spotkania,
 • możliwość obstawiania sportów wirtualnych,
 • wygodna obsługa przy pomocy ekranu dotykowego.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

W tej sekcji odpowiemy na kilka spośród najczęstszych pytań, jakie mają gracze na temat LV BET. Aplikacja mobilna to oczywiście ich sedno.

Jak postawić zakład?

Na początek musisz oczywiście pobrać aplikację i zalogować się na swoje konto LV BET. Potem wystarczy kliknąć na dowolny kurs przy wybranym wydarzeniu, żeby dodać go do kuponu. Możesz zatrzymać się na jednym zdarzeniu lub skomponować zakład wielokrotny poprzez kliknięcie na kilka kursów. Następnie wystarczy już tylko przejść do widoku kuponu i go zatwierdzić.

Jak dokonać wpłaty?

Po ściągnięciu apki i zalogowaniu się na swoje konto LV BET znajdź u góry lub u dołu ekranu łatwo dostępny przycisk “Płatności”. Tam znajdziesz opcję zainicjowania wpłaty lub wypłaty. Wybierz preferowaną metodę płatności, a aplikacja poprowadzi Cię dalej.

Jak dokonać wypłaty?

Tutaj sprawa ma się tak samo jak przy poprzednim pytaniu. Po prostu w sekcji “Płatności” zamiast wpłat wybierz wypłaty i podążaj za instrukcjami w aplikacji, aby przelać wygrane środki na konto bankowe.

Jak skontaktować się z obsługą klienta?

Z konsultantem LV BET możesz się skontaktować, kiedy tylko chcesz – bukmacher chwali się, że jego pracownicy odpisują na zapytania klientów przez całą dobę. Do wyboru masz kilka sposobów na rozmowę, w tym chat live i formularz kontaktowy (wg LV BET odpowiedź zabiera średnio maksymalnie 30 minut). Jeśli z jakiegoś powodu nie odpowiadają Ci te opcje, możesz także napisać do bukmachera bezpośrednio na adres mailowy pomoc@lvbet.pl.

LV BET aplikacja – opinie

Naszym zdaniem oferowana przez LV BET aplikacja ma wystarczającą jakość, żeby ogólnie ocenić ją pozytywnie. Pod spodem znajdziesz podsumowanie plusów i minusów aplikacji.

Plusy Minusy
Wygodna obsługa Brak stałego bonusu mobilnego
Pełna funkcjonalność
Wersja na Android i iOS
Ładny design

Aplikacja LV BET dostępna na oba najpopularniejsze systemy operacyjne, czyli Android i iOS. Została także zaprojektowana w miły dla oka i prosty w obsłudze sposób. Co najważniejsze, aplikacja umożliwia wykonywanie wszystkich czynności, co na pełnowymiarowej stronie internetowej. Możesz więc bez problemu robić zakłady, zlecać wpłaty i wypłaty, korzystać z bonusów… Niestety bukmacher nie oferuje żadnej stałej promocji dla klientów mobilnych, co wydaje się straconą szansą na zachęcenie użytkowników do aktywnej gry. Będziemy trzymać kciuki, żeby LV BET wprowadził jakiś ciekawy bonus mobilny.

 • LV BET

18+ Graj odpowiedzialnie anonimowihazardzisci