LV BET płatności – Jak dokonać wpłaty i wypłaty

21 czerwca 2019
by admin

Tekst reklamowy | Tylko dla nowych klientów | 18+

Na LV BET wpłaty dokonasz na naprawdę wiele sposobów. Oprócz typowych płatności kartą i przelewem u tego buka są dostępne między innymi Skrill i Paysafecard. Jeśli chodzi o wypłaty, są możliwe tylko na konto bankowe. Przeczytaj artykuł, by dowiedzieć się, jak oceniamy metody płatności i jak możesz dokonać w LV BET wypłaty lub wpłaty, żeby zabrać się za zakłady na Fame MMA (lub cokolwiek chcesz).

LV BET wpłaty i wypłaty krok po kroku

Na początek weźmy się za podstawy. Oto krótkie poradniki, dzięki którym dowiesz się, jak szybko i bezproblemowo dokonać na LV BET wplaty lub wypłaty.

Jak dokonać na LV BET wpłaty?

Nie martw się, nie czeka Cię nic trudnego. Wystarczy kilka prostych kroków, żeby zainwestować w LV BET i zabrać się za wygrywanie zakładów.

 1. Wejdź na stronę bukmachera LV BET.
 2. W górnej części strony z wypisanych szarą czcionką opcji wybierz “Płatności”.
 3. Zapoznaj się z metodami wpłaty i wybierz tę, z której chcesz skorzystać.
 4. Kliknij na wybraną metodę i podążaj za instrukcjami, które pojawią się na stronie.

No widzisz – nie ma w tym żadnej filozofii. Pamiętaj tylko, że za swoje pierwsze depozyty możesz dostać od LV BET bonus powitalny! Jeżeli przejdziesz na stronę bukmachera naszym linkiem partnerskim, będziesz mieć szansę na nawet 1520 zł. Zapoznaj się z warunkami promocji, aby ta kasa Cię nie ominęła. LV BET kod promocyjny nie jest już wymagany.

Jak dokonać na LV BET wypłaty?

LV BET wplaty

Jeśli mowa o wypłatach, cały przekaz to właściwie krótka piłka. Ze względu na obowiązujące w naszym kraju prawo bukmacherzy mają prawo przelewać pieniądze graczom wyłącznie na konto bankowe założone na odpowiednie (czyli podane przy rejestracji) nazwisko. Trzeba przyznać, że przynajmniej upraszcza to cały proces.

 1. Wejdź na stronę bukmachera LV BET.
 2. Przejdź w zakładkę “Moje konto”.
 3. Wybierz sekcję “Wypłaty”.
 4. Wybierz opcję wypłaty przelewem bankowym i podążaj za instrukcjami na stronie.

LV BET wpłaty – dostępne metody

Jak już wspomnieliśmy, na LV BET wpłaty dokonasz na naprawdę sporo sposobów. W przeciwieństwie do niektórych spośród innych funkcjonujących na polskim rynku serwisów, ten bukmacher się nie ogranicza. Warto także wspomnieć, że firma nie pobiera żadnych prowizji ani opłat za wpłacanie i wypłacanie pieniędzy. Czas trwania może oczywiście ulec zmianie, jeżeli problem jest po stronie banku.

Metoda płatności Minimum/maksimum Prowizja Czas trwania
Paymenticon 10 zł/10000 zł brak Do 24h
BLIK 10 zł/10000 zł brak Do 24h
Dotpay 10 zł/10000 zł brak Błyskawicznie
Przelewy24 10 zł/10000 zł brak Do 30 minut
tpay.com 10 zł/10000 zł brak Błyskawicznie
Skrill 40 zł/20000 zł brak Do 30 minut
paysafecard 20 zł/3000 zł brak Błyskawicznie
Dotpay cards 10 zł/10000 zł brak Błyskawicznie

Na stronie bukmachera znajdują się przydatne opisy poszczególnych metod, dzięki czemu z łatwością wybierzesz dla siebie odpowiednią opcję.

LV BET wypłaty – dostępne metody

LV BET metody platnosci

Jak już zostało wspomniane, na LV BET jest niestety dostępna tylko jedna metoda wypłaty. Na plus trzeba jednak zaliczyć, że bukmacher wprowadził innowacyjny program przyspieszenia przelewów. Dzięki LV BET Rapid Pay wystarczy zlecić płatność w godzinach 08:00 – 01:00 w dowolnym dniu tygodnia i roku, a powinna ona trafić na konto już w około 10 minut. W programie bierze udział dziewięć popularnych polskich banków.

Metoda płatności Minimum/maksimum Prowizja Czas trwania
Przelew bankowy 25 zł/10000 zł brak 10 minut lub zależnie od banku
Paymenticon 25 zł/10000 zł brak Do 2 dni roboczych

FAQ – najczęstsze pytania na temat płatności LV BET

 • Czy LV BET pobiera jakieś prowizje lub płatności?

Nie. Na LV BET wpłaty i wypłaty są zupełnie darmowe. Bukmacher nie pobiera żadnych prowizji.

 • Jak działa proces weryfikacji tożsamości?

Wystarczy, że po rejestracji wyślesz bukmacherowi zdjęcie swojego dowodu osobistego, paszportu lub prawa jazdy, na którym dane są takie same jak te, które podałeś, zakładając konto. Pamiętaj, że w trakcie rejestracji warto podać kod promocyjny, żeby zgarnąć podwyższony bonus!

 • Jaka jest minimalna wpłata i wypłata?

Minimalna wpłata to 20 zł (choć w niektórych metodach jest ona wyższa, np. Skrillem wpłacisz minimalnie 40 zł). Minimalna wypłata to 25 zł.

 • Ile trwa wpłata i wypłata?

To zależy od metody. Najszybsze wpłaty są natychmiastowe. Jeśli zakwalifikujesz się do LV BET Rapid Pay, Twoja wypłata może dojść na konto nawet w 10 minut.

 • Jak anulować wpłatę i wypłatę?

By anulować wpłatę, wystarczy wejść w “Oczekujące wpłaty” i kliknąć “Anuluj”. Żeby anulować wypłatę, należy skontaktować się z obsługą klienta. Oczywiście anulować można wyłącznie transakcje, które jeszcze nie zostały przeprowadzone do końca.

 • Jakie waluty obsługuje bukmacher?

Wyłącznie złotówki.

 • Czy metody płatności mogą być realizowane z zagranicznego konta bankowego?

LV BET obsługuje tylko polskie konta.

 • Jakie są dostępne metody płatności?

Dostępne metody wpłaty to:

 • Paymenticon
 • BLIK
 • Dotpay
 • Przelewy24
 • tpay.com
 • Skrill
 • paysafecard
 • Dotpay cards

Wypłaty można dokonać tylko przez przelew lub Paymenticon.

LV BET obsługa klienta – ocena

U LV BET obsługa klienta jest prowadzona z klasą i, naszym zdaniem, w wystarczająco szerokiej formule, aby pomóc większości graczy. Porady są udzielane całodobowo każdego dnia tygodnia, więc nie musisz się obawiać, że zostaniesz pozostawiony sam sobie, jeśli będziesz na przykład obstawiać w nocy na wydarzenia odbywające się na innym kontynencie. Główne metody kontaktu to czat na żywo i formularz kontaktowy. Bardzo pozytywnie oceniamy miły akcent ze strony bukmachera – można wybrać, czy rozmowę z konsultantem chce się prowadzić “na ty” czy może ze zwrotami grzecznościowymi. LV BET chwali się, że średnio łączy z obsługą klienta w około 10 sekund. W sam raz, żeby zacząć rozmowę od razu po zakończeniu emocjonującego pojedynku na Fame MMA. Jeśli chodzi natomiast o formularz kontaktowy, bukmacher utrzymuje, że powinieneś otrzymać odpowiedź w około 30 minut, niezależnie od tego, o której godzinie napiszesz! Jakby tego było mało, fani bardziej tradycyjnych rozwiązań mogą skontaktować się poprzez tradycyjnego maila. Trzeba przyznać, że obsługa klienta LV BET stoi na naprawdę wysokim poziomie.

 • LV BET

18+ Graj odpowiedzialnie anonimowihazardzisci