LV BET Fame MMA

9 sierpnia 2019
by admin

Tekst reklamowy | Tylko dla nowych klientów | 18+

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, na czym polega gala freak show i jak stawiać zakłady na Fame MMA w LV BET? Po jakim czasie spodziewać się kolejnej imprezy, co to znaczy karta walk… Oto kompendium wiedzy, w którym znajdziesz wszystkie potrzebne informacje. 

LV BET Fama MMA 6

LV BET fame mma 6

Dlaczego w tym artykule tak dużo będziemy wspominać o LV BET? Fame MMA to wydarzenie sponsorowane właśnie przez tego bukmachera! Dlatego podczas każdej kolejnej edycji możesz spodziewać się po nim pełnej oferty zakładów i dobrze wyeksponowanych informacji na temat tego, co akurat dzieje się na gali. Na LV BET Fame MMA jest traktowane po prostu wyjątkowo ze względu na bliską relację bukmachera z organizatorami wydarzenia. Jeśli więc interesujesz się tymi walkami i chcesz postawić na nie zakład, byłoby błędem nie zapoznać się przynajmniej z tym, co LV BET ma do zaoferowania.

Na czym polega Fama MMA?

Ale zaraz, zaraz, czy czujesz się trochę zagubiony? Może nie do końca ogarniasz, o co w ogólnie chodzi w tym sponsorowanym przez LV BET Fame MMA? Spieszymy z pomocą. O MMA pewnie słyszałeś już całkiem sporo, a Fame MMA, hmmm… To trochę jak MMA po odjęciu zdolności w sztukach walk i podsypaniu brokatem. Zamiast profesjonalnych sportowców w oktagonie stają gwiazdy internetu, a to co dzieje się potem… Możesz być pewien, że jak raz to zobaczysz, to już nigdy nie zapomnisz – polecamy! Kolejne gale są organizowane w nieregularnych interwałach, to znaczy, po prostu “co jakiś czas”. Nie ma żadnych ustalonych ram, ale zwyczajowo kolejnego wydarzenia można się spodziewać na kilka miesięcy po poprzednim. Zazwyczaj każda kolejna gala odbywa się także w innym mieście. Jeśli mieszkasz poza stolycą obecną i stolycą poprzednią, to nie musisz się niczym przejmować – gale Fame MMA odwiedzają także mniejsze miasta, więc w zasadzie każdy ma szansę na imprezę w swojej okolicy.

Fame MMA 6 karta walk

A kiedy postanowisz dowiedzieć się, jakich celebrytów możesz się spodziewać na najbliższym wydarzeniu, poszukaj tak zwanej “karty walk”. To nic innego jak po prostu lista walk, które odbędą się w ramach danej gali. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów co do tego, w jaki sposób jest organizowane to wydarzenie i czego możesz się po nim spodziewać, to koniecznie kliknij tutaj!

Zakłady na Fame MMA 6 w LV BET

Oferta LV BET “Fame MMA” jest w pełni wystarczająca – po poprzednich akapitach można się było spodziewać. Tak jak powiedzieliśmy, bukmacher jest głównym sponsorem wydarzenia i zależy mu na tym, aby promować je wśród swoich użytkowników oraz zapewnić w tym temacie jak najlepsze usługi. Dlatego – chociaż możesz oczywiście przejrzeć także ofertę konkurencji – naszym zdaniem zakłady na Fame MMA w LV BET to dobry wybór po prostu dlatego, że możesz być pewny pełnego zaangażowania firmy.

Jak robić zakłady na Fame MMA?

A więc czego dokładnie spodziewać się po ofercie bukmachera na tę galę? Po pierwsze, zakłady dzielą się na dwa główne rodzaje – przedmeczowe i na żywo. Jest tak w przypadku każdej dyscypliny sportowej, nie tylko Fame MMA. LV BET umożliwia obstawianie gali na oba sposoby. Najpierw możesz więc dobrać na kuponie kombinację (lub jedno z) dostępnych wydarzeń, ponieważ kursy na wygraną poszczególnych uczestników w ich walkach będą dostępne już na długo przed rozpoczęciem wydarzenia. Potem natomiast, już w jego trakcie, udostępnią się zakłady LIVE, czyli na żywo. Wciąż będziesz mieć możliwość stawiania kuponów, ale z dodatkową dawką adrenaliny, bo walka będzie się już toczyć – a to oznacza, że sytuacja na oktagonie (i w kursach!) stanie się naprawdę dynamiczna. To już rozrywka tylko dla osób o zimnej krwi!

Co obstawisz?

Jakich wydarzeń konkretnie możesz się spodziewać na LV BET? Fame MMA to przede wszystkim walki i możesz być pewny, że znajdziesz rynki umożliwiające obstawienie tego, jaki będzie wynik każdej z nich. To jednak nie wszystko, bo pomiędzy wydarzeniami bukmacherowi zdarza się także publikować różne zakłady specjalne powiązane z tym, jak będzie wyglądać kolejna gala. Przed szóstą, polską edycją mogą być dostępne na przykład takie rynki jak “Czy zobaczymy na gali Fame MMA 6 walkę kobiet?” albo “Czy gala Fame MMA 6 odbędzie się w Częstochowie?”. Jak widzisz sponsor nie pozostawia więc organizatorów samych sobie i zapewnia imprezie wsparcie na każdym etapie. Jeśli chcesz zobaczyć kartę walk dla najbliższej gali i sprawdzić, gdzie się ona odbędzie i na kogo postawić, to kliknij tutaj!

LV BET kod promocyjny

Pssst! Mamy jeszcze jeden powód, dla którego warto przemyśleć zakłady na Fame MMA w LV BET. Mowa tu o naszym linku partnerskim, który dla Ciebie mamy. Dzięki niemu – kiedy zdecydujesz się zarejestrować na LV BET – Twój bonus powitalny zostanie powiększony o smakowity bonus w postaci darmowego zakładu na 20 zł. Naprawdę, nawet bez konieczności wnoszenia depozytu będziesz mieć możliwość postawienia freebetu o wartości dwudziestu nowych polskich złotych – to całkiem niezła oferta, którą możesz oczywiście wykorzystać na obstawianie Fame MMA. (Lub czegokolwiek innego, mamy wolność słowa i wolność dobierania wydarzeń na kuponach).

Na LV BET kod promocyjny nie jest wymagany. Jeśli chcesz natomiast dowiedzieć się więcej o tym co zrobić, żeby freebet 20 zł wylądował na Twoim koncie, to zapraszamy pod ten link. Czekają tam na Ciebie same dobre wiadomości!

LV BET bonus

Kod promocji LV BET nie jest Ci teraz potrzebny, bo i tak freebet dostaniesz za friko. A to był dopiero początek – wiesz, taka przystawka. Główne danie to bonus powitalny, a na deser są przecież jeszcze promocje dedykowane fanom Fame MMA. Nie przedłużajmy, przecież pod spodem informacje o szansie na darmową kasę.

Bonus powitalny

Założenie konta na LV BET może się dla Ciebie zakończyć łatwym zyskiem w wysokości do nawet 1500 zł – wystarczy kilka umiejętnie postawionych zakładów. No a najpierw musisz oczywiście odebrać swój bonus powitalny. U tego bukmachera ma on formę mnożnika kursu. Tego typu nagrodę dostaniesz za dwa pierwsze depozyty. W obu przypadkach otrzymasz na koncie bonusowym wpływ w wysokości 1% wpłaty. Brzmi mało efektownie? Bez zmartwień, dobra zabawa zaczyna się dopiero teraz. Chodzi o to, że postawiony za tę drobną kwotę zakład dostanie do kursu ogromny mnożnik. Za drugi depozyt będzie to x50, a za pierwszy aż x100! Dzięki temu możesz na przykład zamiast kursu 2.50 cieszyć się wygraną na poziomie kursu 250. Jest oczywiście kilka warunków. Po pierwsze, kupony stawiane z mnożnikiem muszą spełniać regulamin, czyli składać się z co najmniej trzech wydarzeń, każde z nich o kursie minimalnym 1.25. Kurs całego kuponu musi natomiast wynieść minimum 2.50. Jeżeli uda Ci się wygrać – super! Bonusowa kasa jest Twoja! Żeby ją wypłacić, musisz dokonać jeszcze czterokrotnego obrotu depozytem, co możesz zrobić przed lub po wykorzystaniu mnożnika. Do warunku obrotowego zaliczane są zakłady o kursie co najmniej 2.00. W przypadku kuponów AKO każde wydarzenie na kuponie musi mieć kurs minimalny 1.5.

LV BET bonus na start

Bonus Fame MMA 6

Przed każdą kolejną galą możesz się także spodziewać specjalnego bonusu tylko dla osób obstawiającym zakłady na Fame MMA. Ekipa LV BET ma w sobie sporo kreatywności, więc nigdy nie wiadomo, co wymyślą z okazji następnego wydarzenia! Możesz być jednak pewny, że głównym wątkiem będzie kasa – szansa na powiększenie zarobków z obstawianych zakładów albo może jakieś bonusowe środki na to, żeby skomponować dodatkowy kupon. Na przykład w trakcie piątej gali obowiązywał konkurs dla osób obstawiających na Fame MMA. Ci, którym poszło najlepiej, mogli zgarnąć wartościowe nagrody – za pierwsze miejsce było to aż 1500 zł! Jeśli planujesz coś postawić na kolejny freak show, to koniecznie kontroluj sytuację w kwestii specjalnego bonusu na najbliższą edycję. Byłoby szkoda, żeby przepadła Ci szansa na dodatkową kasę. Tutaj możesz zapoznać się z najświeższymi dostępnymi informacjami na temat bonusu, który będzie obowiązywał z okazji kolejnej gali.

Oferta LV BET

LV BET to oczywiście nie jakiś kult Fame MMA. Choć ta marka inwestuje wiele środków w promowanie i obsługę bukmacherską imprezy, to jej oferta obejmuje również wiele innych dyscyplin! Piłka nożna, tenis, żużel, siatkówka, koszykówka… Wszystkie te sporty są na LV BET naprawdę szeroko reprezentowane. Możesz być pewien, że obstawisz u tego bukmachera wszystkie znaczące rozgrywki. W przypadku piłki nożnej na tym się zresztą nie kończy, bo w ofercie są także mniej prestiżowe (ale nie mniej ciekawe!) ligi z wielu kontynentów. Oprócz tego bukmacher ma również podstawową ofertę esportową, w szczególności dotyczącą gry CS:GO. Od jakiegoś czasu można u niego obstawiać także tak zwane sporty wirtualne – mowa o nowoczesnej rozrywce polegającej na puszczaniu kuponów na losowo generowane mecze rozgrywane przez drużyny symulowane przez komputer. Dostępne wirtualne dyscypliny to piłka nożna, wyścigi i tenis. Na deser pozostają jeszcze zakłady dotyczące różnorodnych wydarzeń ze świata polityki i kultury. Pomiędzy poszczególnymi galami z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

  • LV BET

18+ Graj odpowiedzialnie anonimowihazardzisci