Zakłady na Fame MMA UK

29 maja 2019
by admin

Tekst reklamowy | Tylko dla nowych klientów | 18+

Zbliża się Fame MMA UK, czyli kolejna dawka szalonej (i brutalnej!) rywalizacji popularnych YouTuberów i influencerów na ringu MMA. Ale nie musisz uczestniczyć w tej zabawie wyłącznie z pozycji widza. Poczuj się jak prawdziwy analityk i obstaw swoich faworytów, żeby zgarnąć sporą kasę. Przygotuj się na zakłady na Fame MMA UK!

Zakłady na Fame MMA UK

Fame MMA UK karta walk

Chwilę musieliśmy poczekać, ale już jest! Świeżutka karta walk Fame MMA UK. W kolejnym paragrafie przedstawimy Ci pełen zestaw zawodników, którzy spotkają się w oktagonie. Być może polskim fanom Fame MMA, nazwiska te i pseudonimy, nie będą wiele mówiły. Uwierzcie nam jednak, że w brytyjskim internecie wrze.

Fame MMA UK walki

Poniżej zamieszczamy uczestników kolejnej gali, która tym razem odbędzie się w Wielkiej Brytanii. Zachęcamy Cię do zapoznania się z gwiazdami angielskiej wersji Fame MMA.

  • Scotty T vs Stevie Bear (główne wydarzenie)
  • Ally Law vs Nightscape Harry Gallaher
  • Sam Gowland vs Marty McKenna
  • Joel JMX vs tbc
  • Dapper vs Harvey
  • Callum Markie vs Casey Barker
  • Ashley Marie vs Georgia Harrison
  • Andrew Henderson vs Mike Fox

Kiedy Fame MMA UK?

Wiadomo już, kiedy Fame MMA UK: 14 grudnia 2019r.

Wiemy także, gdzie Fame MMA UK: na Utillita Arena w Newcastle, UK

Prawda, że podajemy to w prosty sposób? Bo i nie ma się co rozpisywać! Przygotuj swoje grudniowe kupony tak, by zawierały one także zakłady na Fame MMA, bo spodziewamy się dobrych kursów na walki!

Kursy na Fame MMA UK

Kursy na Fame MMA UK są naprawdę bardzo atrakcyjne. Jednak zanim zaczniesz typować te rozgrywki, doradzamy Co zrobienie porządnego research’u. W końcu są to celebryci z Wielkiej Brytanii i warto poświęcić chwilę na to, aby ich bliżej poznać. Poniżej zamieszczamy kursy na Fame MMA UK.

Walka Fame MMA UK Kursy
Scott T – Stevie Bear 1.50 – 2.40
Ally Law – Nightscape Harry

Gallagher

1.85 – 1.85
Sam Gowland – Marty McKenna 1.69 – 2.04
Andrew Henderson – Mike Fox 1.59 – 2.19
Georgina Harrison – Ashley Marie 2.04 – 1.69

Fame MMA UK LV BET

LV BET darmowy zakład

Jeśli postanowisz, że obstawianie Fame MMA UK LV BET to Twój wybór, będziesz mógł skorzystać u tego bukmachera z zachęcającej oferty powitalnej. To nawet do 1520 zł! (A prawdopodobnie zakłady na to wydarzenie udostępni jedynie LV BET, więc czemu by nie zgarnąć na dzień dobry bonusu?) Wystarczy, że podczas rejestracji w serwisie podasz kod promocji TOPBONUS, a otrzymasz bonus powitalny w poszerzonej formie, którą opisujemy w tym artykule.

Za pierwsze dwa depozyty możesz zgarnąć nawet do 1500 zł. Za pierwszą wpłatę o wysokości do 1000 zł otrzymasz bonus 1% z mnożnikiem x100, dzięki czemu będziesz mógł postawić kupon o wartości 1000 zł. Oferta od drugiej wpłaty działa tak samo, ale jest już warta maksymalnie 500 zł. Po postawieniu kuponu o wymaganych parametrach otrzymasz bonus, którego rzeczywistą wartością bez żadnych mnożników będzie 1000 zł lub 500 zł. Na spełnienie warunku obrotowego opisanego na stronie LV BET masz całą wieczność!

Oprócz tego na powitanie możesz dostać również freebet (darmowy zakład) o wartości 20 zł. On również teoretycznie wynosi tylko 1 zł, ale dzięki mnożnikowi jest tak naprawdę wart 20 zł. Nikt Ci nie broni wykorzystać tych bonusów na to, aby obstawiać na LV BET Fame MMA 5! Pamiętaj tylko, żeby podczas rejestracji wykorzystać na LV BET kod promocyjny TOPBONUS. Bez niego nie weźmiesz udziału w promocji z wyższym bonusem.

Fame MMA UK streaming

Żeby obstawiać zakłady na Fame MMA UK, szczególnie te na żywo, warto mieć dostęp do streamingu całego wydarzenia. Fame MMA UK odbędzie 14 grudnia 2019 roku i będzie można je oglądać na podobnej zasadzie co poprzednie gale. Wystarczy wejść na stronę famemma.tv i kliknąć “Kup dostęp”, a następnie przejść przez cały proces uiszczania płatności. Zazwyczaj dostęp do całego wydarzenia na żywo kosztuje 19,99 zł.

Pamiętaj, że do oglądania gali potrzebne jest naprawdę dobre połączenie internetowe! Jest ona streamowana w wysokiej jakości, a chętnych do transmisji nie brakuje. Raczej nie wystarczy Ci mikrofalówka podłączona do internetu przez sygnały dymne! Upewnij się, że masz dobry sprzęt, żeby nie było frustracji w wieczór gali.

Bilety na Fame MMA UK

Oczywiście można też szarpnąć się na bilety na Fame MMA UK i pojechać obejrzeć galę we własnej osobie! W zeszłych latach bilety można było kupować przez stronę TicketOS. Właśnie tam prowadzono oficjalną dystrybucję. Żeby wejść na galę wystarczy zazwyczaj wydatek rzędu 70 zł, chociaż miejsca VIP-owskie mogą kosztować nawet dziesięć razy tyle.

Jak obstawiać Fame MMA UK – typy

LV BET Fame MMA UK

 

Jakie będziemy obstawiać na Fame MMA UK typy? Póki co trudno powiedzieć, ale możemy jednak zacząć się zastanawiać nad ogólną strategią. Pamiętaj też, że zakłady na Fame MMA UK LV BET będzie oferować jako jedyny bukmacher w Polsce, więc nie zapomnij się zarejestrować. No to jak powinieneś dobrać swoje typy na Fame MMA UK?

Z pewnością warto zapoznać się z kartą walk i sylwetkami poszczególnych zawodników. To w końcu nie są profesjonaliści, tylko zwykli (i przy okazji sławni) ludzie. Nie można przejrzeć dotychczasowej historii ich konfrontacji albo zajrzeć w statystyki wskazujące na formę w ostatnich walkach. Dobrze więc sprawdzić, czy ktoś z pary dobranych przeciwko sobie zawodników przejawia więcej agresji albo uprawia jakiś inny sport. Może kiedyś pokazał na swoim kanale, jak dla zabawy się z kimś bije albo trenuje? Jak mu szło? Ma w sobie instynkt zwycięzcy?

Warto także słuchać odpowiednich ludzi, którzy też będą mieć własne typy na Fame MMA UK. Na przykład Trybson wydaje się ogarniać temat i często wypowiada się w kwestii poszczególnych zawodników. Nawet przypadkiem może zdradzić, że przewiduje wygraną danego fightera z pary. Pamiętaj natomiast, żeby nie kierować się tym, co mówią członkowie Loży Szyderców, czyli prześmiewczy komentatorzy wydarzenia. Oni są tam po to, żeby śmiać się i wyzłośliwiać, a nie w celu przedstawiania przemyślanych analiz!

  • Fame MMA

+18 Graj odpowiedzialnie Anonimowi Hazardzisci Uzależnienia behawioralne