Zakłady na Fame MMA 5

29 maja 2019
by admin

Tekst reklamowy | Tylko dla nowych klientów | 18+

Zbliża się Fame MMA 5, czyli kolejna dawka szalonej (i brutalnej!) rywalizacji popularnych YouTuberów i influencerów na ringu MMA. Ale nie musisz uczestniczyć w tej zabawie wyłącznie z pozycji widza. Poczuj się jak prawdziwy analityk i obstaw swoich faworytów, żeby zgarnąć sporą kasę. Przygotuj się na zakłady na Fame MMA 5!

Zakłady na Fame MMA 5

LV BET Bonus Kod promocji
Bonus powitalny 20 zł freebet
Bonus do 1000 zł
Bonus do 500 zł
TOPBONUS
Bonus na Fame MMA wkrótce!

Fame MMA 5 karta walk

Co to będzie na Fame MMA 5 karta walk? Chodzi o spis wszystkich pojedynków, które odbędą się w ramach gali, podawany na zasadzie “Zawodnik 1 VS Zawodnik 2”. Póki co nie wiadomo, kto dokładnie pojawi się w karcie walk. Czy powtórzą się jacyś zawodnicy z poprzedniej gali? Może Adrian “Polak” Polański? Oczywiście widzowie łakną także świeżej krwi. Wśród wymarzonych fighterów według internautów znajdują się chociażby Sylwester Wardęga, Remigiusz “Rezi” Wierzgoń czy Lord Kruszwil.

Mamy też nadzieję, że dalej będzie się rozwijać sekcja gali przeznaczona na walki kobiet. Marta Linkiewicz wzięła udział zarówno w gali Fame MMA 3, jak i w czwartej edycji, mierząc się z Esmeraldą Godlewską, a potem z Sexmasterką. Wygląda na to, że MMA całkiem się jej spodobało! Czy to znaczy, że pokusi się też na występ na Fame MMA 5?

Fame MMA 5 walki

Nie jest jeszcze w pełni znana karta walk Fame MMA 5, ale pojawiają się już pierwsze informacje co do uczestników kolejnej gali. Potwierdzeni celebryci internetowi to na tę chwilę:

  • Lord Kruszwil vs Mini Majk
  • Kubańczyk vs L-Pro

Kiedy pojawi się pełna lista, znajdziesz ją tutaj!

Kiedy Fame MMA 5?

Wiadomo już, kiedy Fame MMA 5: 26.10.2019r.

Wiemy także, gdzie Fame MMA 5: w Gdańsku, na Ergo Arenie.

Prawda, że podajemy to a prosty sposób? Bo i nie ma się co rozpisywać! Przygotuj swoje październikowe kupony tak, by zawierały one także zakłady na Fame MMA, bo spodziewamy się dobrych kursów na walki!

Kursy na Fame MMA 5

Kursy na Fame MMA 5 nie pojawią się wcześniej, niż pełna karta walk, ani też nie będą dostępne na szczególnie długo przed samą galą. Musisz więc mieć oczy i uszy szeroko otwarte lub po prostu zaglądać regularnie tutaj. Kiedy tylko LV BET wystawi kursy na Fame MMA 5, zamieścimy je tutaj!

Walka Fame MMA 5 Kursy
Isamu – Rafonix Kursy wkrótce!
M. Malczyński – AdBuster Kursy wkrótce!
D. Malczyński – Olejnik Kursy wkrótce!
Mini Majk – Lord Kruszwil Kursy wkrótce!
M. Najman – Bonus BGC Kursy wkrótce!

Fame MMA 5 LV BET

LV BET darmowy zakład

Jeśli postanowisz, że na obstawianie Fame MMA 5 LV BET to Twój wybór, będziesz mógł skorzystać u tego bukmachera z zachęcającej oferty powitalnej. To nawet do 1520 zł! (A prawdopodobnie zakłady na to wydarzenie udostępni jedynie LV BET, więc czemu by nie zgarnąć na dzień dobry bonusu?) Wystarczy, że podczas rejestracji w serwisie podasz kod promocji TOPBONUS, a otrzymasz bonus powitalny w poszerzonej formie, którą opisujemy w tym artykule.

Za pierwsze dwa depozyty możesz zgarnąć nawet do 1500 zł. Za pierwszą wpłatę o wysokości do 1000 zł otrzymasz bonus 1% z mnożnikiem x100, dzięki czemu będziesz mógł postawić kupon o wartości 1000 zł. Oferta od drugiej wpłaty działa tak samo, ale jest już warta maksymalnie 500 zł. Po postawieniu kuponu o wymaganych parametrach otrzymasz bonus, którego rzeczywistą wartością bez żadnych mnożników będzie 1000 zł lub 500 zł. Na spełnienie warunku obrotowego opisanego na stronie LV BET masz całą wieczność!

Oprócz tego na powitanie możesz dostać również freebet (darmowy zakład) o wartości 20 zł. On również teoretycznie wynosi tylko 1 zł, ale dzięki mnożnikowi jest tak naprawdę wart 20 zł. Nikt Ci nie broni wykorzystać tych bonusów na to, aby obstawiać na LV BET Fame MMA 5! Pamiętaj tylko, żeby podczas rejestracji wykorzystać na LV BET kod promocyjny TOPBONUS. Bez niego nie weźmiesz udziału w promocji z wyższym bonusem.

Fame MMA 5 streaming

Żeby obstawiać zakłady na Fame MMA 5, szczególnie te na żywo, warto mieć dostęp do streamingu całego wydarzenia. Nie wiemy jeszcze nawet, kiedy Fame MMA 5 się odbędzie, ale podejrzewamy, że będzie można je oglądać na podobnej zasadzie co poprzednie gale. Wystarczy wejść na stronę famemma.tv i kliknąć “Kup dostęp”, a następnie przejść przez cały proces uiszczania płatności. Zazwyczaj dostęp do całego wydarzenia na żywo kosztuje 19,99 zł.

Pamiętaj, że do oglądania gali potrzebne jest naprawdę dobre połączenie internetowe! Jest ona streamowana w wysokiej jakości, a chętnych do transmisji nie brakuje. Raczej nie wystarczy Ci mikrofalówka podłączona do internetu przez sygnały dymne! Upewnij się, że masz dobry sprzęt, żeby nie było frustracji w wieczór gali.

Bilety na Fame MMA 5

Oczywiście można też szarpnąć się na bilety na Fame MMA 5 i pojechać obejrzeć galę we własnej osobie! W zeszłych latach bilety można było kupować przez stronę TicketOS. Właśnie tam prowadzono oficjalną dystrybucję. Żeby wejść na galę wystarczy zazwyczaj wydatek rzędu 70 zł, chociaż miejsca VIP-owskie mogą kosztować nawet dziesięć razy tyle.

Jak obstawiać Fame MMA 5 – typy

LV BET Fame MMA

Jakie będziemy obstawiać na Fame MMA 5 typy? Póki co trudno powiedzieć, nie pojawiła się jeszcze nawet karta walk. Już możemy jednak zacząć się zastanawiać nad ogólną strategią. Pamiętaj też, że zakłady na Fame MMA 5 LV BET będzie oferować jako jedyny bukmacher w Polsce, więc nie zapomnij się zarejestrować. No to jak powinieneś dobrać swoje typy na Fame MMA 5?

Z pewnością warto zapoznać się z kartą walk i sylwetkami poszczególnych zawodników. To w końcu nie są profesjonaliści, tylko zwykli (i przy okazji sławni) ludzie. Nie można przejrzeć dotychczasowej historii ich konfrontacji albo zajrzeć w statystyki wskazujące na formę w ostatnich walkach. Dobrze więc sprawdzić, czy ktoś z pary dobranych przeciwko sobie zawodników przejawia więcej agresji albo uprawia jakiś inny sport. Może kiedyś pokazał na swoim kanale, jak dla zabawy się z kimś bije albo trenuje? Jak mu szło? Ma w sobie instynkt zwycięzcy?

Warto także słuchać odpowiednich ludzi, którzy też będą mieć własne typy na Fame MMA 5. Na przykład Trybson wydaje się ogarniać temat i często wypowiada się w kwestii poszczególnych zawodników. Nawet przypadkiem może zdradzić, że przewiduje wygraną danego fightera z pary. Pamiętaj natomiast, żeby nie kierować się tym, co mówią członkowie Loży Szyderców, czyli prześmiewczy komentatorzy wydarzenia. Oni są tam po to, żeby śmiać się i wyzłośliwiać, a nie w celu przedstawiania przemyślanych analiz!

  • Fame MMA

+18 Graj odpowiedzialnie Anonimowi Hazardzisci Uzależnienia behawioralne