Zakłady na Fame MMA 6

29 maja 2019
by admin

Tekst reklamowy | Tylko dla nowych klientów | 18+

Zbliża się Fame MMA 6, czyli kolejna dawka szalonej (i brutalnej!) rywalizacji popularnych YouTuberów i influencerów na ringu MMA. Ale nie musisz uczestniczyć w tej zabawie wyłącznie z pozycji widza. Poczuj się jak prawdziwy analityk i obstaw swoich faworytów, żeby zgarnąć sporą kasę. Przygotuj się na zakłady na Fame MMA 6!

Zakłady na Fame MMA 6

LV BET Bonus Kod promocji
Bonus powitalny 20 zł freebet
Bonus do 1000 zł
Bonus do 500 zł
NIEWYMAGANY
Bonus na Fame MMA wkrótce!

Fame MMA 6 karta walk

Chwilę jeszcze musimy poczekać aż pojawi się świeżutka karta walk Fame MMA 6. W kolejnym paragrafie przedstawimy Ci  paru zawodników, którzy spotkają się w oktagonie podczas kolejnej gali. Jak będzie wyglądała ostateczna wersja karty walk, przekonamy się już wkrótce.

Fame MMA 6 walki

Poniżej zamieszczamy kilku uczestników kolejnej gali. Kartę walk będziemy na bieżąco aktualizować. Jej ostateczny kształt z pewnością nas usatysfakcjonuje.

  • Kacper Blonsky – Mateusz “Tromba” Trąbka
  • Zuzje (Luxuria Astaroth) – Marta Linkiewicz
  • Kubańczyk – ??

Kiedy Fame MMA 6?

Kiedy Fame MMA 6?

  • 28 marca 2020 roku

Gdzie Fame MMA 6 się odbędzie?

  • Częstochowa

Prawda, że podajemy to w prosty sposób? Bo i nie ma się co rozpisywać! Przygotuj swoje marcowe kupony tak, by zawierały one także zakłady na Fame MMA, bo spodziewamy się dobrych kursów na walki!

Kursy na Fame MMA 6

Kursy na Fame MMA 6 są naprawdę bardzo atrakcyjne. Jednak zanim zaczniesz typować te rozgrywki, doradzamy Ci zrobienie porządnego research’u. Warto poświęcić chwilę na to, aby bliżej poznać uczestników kolejnej edycji.  Wkrótce zamieścimy tu kursy na Fame MMA 6, także trzymaj rękę na pulsie i sprawdzaj nasze aktualizacje.

Fame MMA 6 LV BET

LV BET darmowy zakład

Jeśli postanowisz, że obstawianie Fame MMA 6 LV BET to Twój wybór, będziesz mógł skorzystać u tego bukmachera z zachęcającej oferty powitalnej. To nawet do 1520 zł! (A prawdopodobnie zakłady na to wydarzenie udostępni jedynie LV BET, więc czemu by nie zgarnąć na dzień dobry bonusu?) Wystarczy, że na stronę buka przejdzisz naszym linkiem, a otrzymasz bonus powitalny w poszerzonej formie, którą opisujemy w tym artykule. Pamiętaj, że tym razem na LV BET kod promocyjny nie będzie Ci w ogóle potrzebny.

Za pierwsze dwa depozyty możesz zgarnąć nawet do 1500 zł. Za pierwszą wpłatę o wysokości do 1000 zł otrzymasz bonus 1% z mnożnikiem x100, dzięki czemu będziesz mógł postawić kupon o wartości 1000 zł. Oferta od drugiej wpłaty działa tak samo, ale jest już warta maksymalnie 500 zł. Po postawieniu kuponu o wymaganych parametrach otrzymasz bonus, którego rzeczywistą wartością bez żadnych mnożników będzie 1000 zł lub 500 zł. Na spełnienie warunku obrotowego opisanego na stronie LV BET masz całą wieczność!

Oprócz tego na powitanie możesz dostać również freebet (darmowy zakład) o wartości 20 zł. On również teoretycznie wynosi tylko 1 zł, ale dzięki mnożnikowi jest tak naprawdę wart 20 zł. Nikt Ci nie broni wykorzystać tych bonusów na to, aby obstawiać na LV BET Fame MMA 6!

Fame MMA 6 streaming

Żeby obstawiać zakłady na Fame MMA 6, szczególnie te na żywo, warto mieć dostęp do streamingu całego wydarzenia. Fame MMA 6 odbędzie w marcu 2020 roku i będzie można je oglądać na podobnej zasadzie co poprzednie gale. Wystarczy wejść na stronę famemma.tv i kliknąć “Kup dostęp”, a następnie przejść przez cały proces uiszczania płatności. Zazwyczaj dostęp do całego wydarzenia na żywo kosztuje 19,99 zł.

Pamiętaj, że do oglądania gali potrzebne jest naprawdę dobre połączenie internetowe! Jest ona streamowana w wysokiej jakości, a chętnych do transmisji nie brakuje. Raczej nie wystarczy Ci mikrofalówka podłączona do internetu przez sygnały dymne! Upewnij się, że masz dobry sprzęt, żeby nie było frustracji w wieczór gali.

Bilety na Fame MMA 6

Oczywiście można też szarpnąć się na bilety na Fame MMA 6 i pojechać obejrzeć galę we własnej osobie! W zeszłych latach bilety można było kupować przez stronę TicketOS. Właśnie tam prowadzono oficjalną dystrybucję. Żeby wejść na galę wystarczy zazwyczaj wydatek rzędu 70 zł, chociaż miejsca VIP-owskie mogą kosztować nawet dziesięć razy tyle.

Jak obstawiać Fame MMA 6 – typy

Jakie będziemy obstawiać na Fame MMA 6 typy? Póki co trudno powiedzieć, ale możemy jednak zacząć się zastanawiać nad ogólną strategią. Pamiętaj też, że zakłady na Fame MMA 6 LV BET będzie oferować jako jedyny bukmacher w Polsce, więc nie zapomnij się zarejestrować. No to jak powinieneś dobrać swoje typy na Fame MMA 6?

Z pewnością warto zapoznać się z kartą walk i sylwetkami poszczególnych zawodników. To w końcu nie są profesjonaliści, tylko zwykli (i przy okazji sławni) ludzie. Nie można przejrzeć dotychczasowej historii ich konfrontacji albo zajrzeć w statystyki wskazujące na formę w ostatnich walkach. Dobrze więc sprawdzić, czy ktoś z pary dobranych przeciwko sobie zawodników przejawia więcej agresji albo uprawia jakiś inny sport. Może kiedyś pokazał na swoim kanale, jak dla zabawy się z kimś bije albo trenuje? Jak mu szło? Ma w sobie instynkt zwycięzcy?

Warto także słuchać odpowiednich ludzi, którzy też będą mieć własne typy na Fame MMA 6. Na przykład Trybson wydaje się ogarniać temat i często wypowiada się w kwestii poszczególnych zawodników. Nawet przypadkiem może zdradzić, że przewiduje wygraną danego fightera z pary. Pamiętaj natomiast, żeby nie kierować się tym, co mówią członkowie Loży Szyderców, czyli prześmiewczy komentatorzy wydarzenia. Oni są tam po to, żeby śmiać się i wyzłośliwiać, a nie w celu przedstawiania przemyślanych analiz!

  • Fame MMA

+18 Graj odpowiedzialnie Anonimowi Hazardzisci Uzależnienia behawioralne