Zakłady na Fame MMA 8

29 maja 2019
by admin

Tekst reklamowy | Tylko dla nowych klientów | 18+

Zbliża się Fame MMA 8, czyli kolejna dawka szalonej (i brutalnej!) rywalizacji popularnych YouTuberów i influencerów na ringu MMA. Ale nie musisz uczestniczyć w tej zabawie wyłącznie z pozycji widza. Poczuj się jak prawdziwy analityk i obstaw swoich faworytów, żeby zgarnąć sporą kasę. Przygotuj się na zakłady na Fame MMA 8!

Zakłady na Fame MMA 8

Fame MMA 8 karta walk

Własnie pojawiła się świeżutka karta walk Fame MMA 8. W kolejnym paragrafie przedstawimy Ci zawodników, którzy spotkają się w oktagonie podczas kolejnej gali..

Fame MMA 8 walki

Poniżej zamieszczamy pełną listę uczestników kolejnej gali. Ta  karta walk chyba powinna Cię usatysfakcjonować!

 • Kacper “Blonsky” Błoński vs. Marcin Dubiel
 • Marcin “El Testosteron” Najman vs. Kasjusz “Don Kasjo” Życiński (boks)
 • Michał “Sobota” Sobolewski vs. Filip “Filipek” Marcinek
 • Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik (K1)
 • Paweł “Tybori” Tyburski vs. Gabriel “Arab” Al-Suwi
 • Piotr “Szeli” Szeliga vs. Piotr “Bestia” Piechowiak
 • Kamila “Zusje” Smogulecka vs. Dagmara Szewczyk
 • Patryk “Mortalcio” Baran vs. Mariusz “Hejter” Słoński
 • Piotr Pająk vs. Alan Kwieciński (K1)
 • Gamou Fall vs. Maciej “Szewcu” Szewczyk

Kiedy Fame MMA 8?

Kiedy Fame MMA 8?

 • 21 listopada 2020 roku

Gdzie Fame MMA 8 się odbędzie?

 • W studiu telewizyjnym

Prawda, że podajemy to w prosty sposób? Bo i nie ma się co rozpisywać! Przygotuj swoje marcowe kupony tak, by zawierały one także zakłady na Fame MMA, bo spodziewamy się dobrych kursów na walki!

Kursy na Fame MMA 8

Kursy na Fame MMA 8 są naprawdę bardzo atrakcyjne. Jednak zanim zaczniesz typować te rozgrywki, doradzamy Ci zrobienie porządnego research’u. Warto poświęcić chwilę na to, aby bliżej poznać uczestników kolejnej edycji. Kursy na Fame MMA 8 są już dostępne na Betclic!

Zawodnik Kurs Zawodnik Kurs
“Don Kasjo” Życiński 1.37 “El Testosteron” Najman 2.70
“Szeli” Szeliga 2.00 “Bestia” Piechowiak 1.65
“Zusje” Smogulecka 1.50 Dagmara Szewczyk 2.30
Piotr Pająk 1.30 Alan Kwieciński 3.00
“Sobota” Sobolewski 2.90 “Filipek” Marcinek 1.33
“Tybori” Tyburski 1.25 “Arab” Al-Suwi 3.30
“Ferrari” Roślik 1.52 “Wiewiór” Wiewiórka 2.25
“Szewcu” Szewczyk 3.80 Gamou Fall 1.20
“Hejter” Słoński 3.30 “Mortalcio” Baran 1.25
Kacper Błoński 1.37 Marcin Dubiel 2.70
Kursy Fame MMA z dnia 19.11.2020

Fame MMA 8 Betclic

Betclic Fame MMA

Jeśli postanowisz, że obstawianie Fame MMA 8 Betclic to Twój wybór, będziesz mógł skorzystać u tego bukmachera z zachęcającej oferty powitalnej. Jest to cashback nawet do 200 zł! (A prawdopodobnie zakłady na to wydarzenie udostępni jedynie Betclic, więc czemu by nie zgarnąć na dzień dobry bonusu?) Wystarczy, że na stronę buka przejdziesz naszym linkiem i podasz na Betclic kod promocyjny: VIPBONUSPL, a Twój pierwszy zakład zostanie ubezpieczony przez bukmachera!

Fame MMA 8 streaming

Żeby obstawiać zakłady na Fame MMA 8, szczególnie te na żywo, warto mieć dostęp do streamingu całego wydarzenia. Fame MMA  8 odbędzie 21 listopada 2020 roku i będzie można je oglądać na podobnej zasadzie co poprzednie gale. Wystarczy wejść na stronę famemma.tv i kliknąć “Kup dostęp”, a następnie przejść przez cały proces uiszczania płatności. Zazwyczaj dostęp do całego wydarzenia na żywo kosztuje 19,99 zł.

Pamiętaj, że do oglądania gali potrzebne jest naprawdę dobre połączenie internetowe! Jest ona streamowana w wysokiej jakości, a chętnych do transmisji nie brakuje. Raczej nie wystarczy Ci mikrofalówka podłączona do internetu przez sygnały dymne! Upewnij się, że masz dobry sprzęt, żeby nie było frustracji w wieczór gali.

Bilety na Fame MMA 8

Bilety na Fame MMA 8 ze względu na sytuację w kraju, nie trafiły do sprzedaży. W zeszłych latach bilety można było kupować przez stronę TicketOS. Właśnie tam prowadzono oficjalną dystrybucję. Żeby wejść na galę wystarczy zazwyczaj wydatek rzędu 70 zł, chociaż miejsca VIP-owskie mogą kosztować nawet dziesięć razy tyle.

Jak obstawiać Fame MMA 8 – typy

Jakie będziemy obstawiać na Fame MMA 8 typy? Karta walk jest już gotowa, więc pora zacząć się nad tym zastanawiać! Pamiętaj też, że zakłady na Fame MMA 8 Betclic będzie oferować jako jedyny bukmacher w Polsce, więc nie zapomnij się zarejestrować. No to jak powinieneś dobrać swoje typy na Fame MMA 8?

Z pewnością warto zapoznać się z kartą walk i sylwetkami poszczególnych zawodników. To w końcu nie są profesjonaliści, tylko zwykli (i przy okazji sławni) ludzie. Nie można przejrzeć dotychczasowej historii ich konfrontacji albo zajrzeć w statystyki wskazujące na formę w ostatnich walkach. Dobrze więc sprawdzić, czy ktoś z pary dobranych przeciwko sobie zawodników przejawia więcej agresji albo uprawia jakiś inny sport. Może kiedyś pokazał na swoim kanale, jak dla zabawy się z kimś bije albo trenuje? Jak mu szło? Ma w sobie instynkt zwycięzcy?

Warto także słuchać odpowiednich ludzi, którzy też będą mieć własne typy na Fame MMA 8. Na przykład Trybson wydaje się ogarniać temat i często wypowiada się w kwestii poszczególnych zawodników. Nawet przypadkiem może zdradzić, że przewiduje wygraną danego fightera z pary. Pamiętaj natomiast, żeby nie kierować się tym, co mówią członkowie Loży Szyderców, czyli prześmiewczy komentatorzy wydarzenia. Oni są tam po to, żeby śmiać się i wyzłośliwiać, a nie w celu przedstawiania przemyślanych analiz!

 • Fame MMA

18+ Graj odpowiedzialnie anonimowihazardzisci